• Tani kurier Bogatynia - tanie przesyłki kurierskie w Bogatyni

  Skorzystaj z porównywarki cen kurierów i wybierz najlepszą firmę kurierską dostarczającą przesyłki na terenie Bogatyni.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier Bogatynia

  Bogatynia jest niewielkim miastem liczącym nieco ponad 17 tys. mieszkańców.
  Przeważającą ilość stanowią młodzi ludzie, którzy przenieśli swoje zakupy do świata wirtualnego. Sytuacja taka pociągnęła za sobą intensywny rozwój branży kurierskiej i wzrost zapotrzebowania na usługi przewozowe. Gdzie zatem mieszkańcy Bogatyni mogą nadawać paczki, by uzyskać tanią usługę w wysokim standardzie? Rozwiązaniem dla wszystkich poszukujących tanich i wysokiej jakości usług kurierskich jest bezsprzecznie GlobKurier.pl. Jest to możliwe, przede wszystkim dzięki przeprowadzanym przed zawarciem umowy o współpracy, negocjacjom cenowym z przewoźnikami. Ponieważ w konsekwencji platforma może zaproponować swoim Klientom ceny niższe nawet o 70% w stosunku do cen proponowanych bezpośrednio w firmach kurierskich. Dodatkowym atutem platformy jest prosty proces nadawania przesyłek w panelu, który “sam prowadzi” przez kolejne etapy.

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Dzięki opcji zamówienia kuriera, który zgłosi się po odbiór przesyłki, cały proces nadawania odbywa się online przy kubku ulubionej kawy. Wystarczy wejść na stronę platformy globkurier.pl.W pierwszych krokach należy podać kraj nadania i odbioru paczki oraz jej wagę i rozmiary. W kolejnym etapie, po wciśnięciu zakładki ”Wyceń przesyłkę” ukaże się lista firm kurierskich do wyboru wraz z cennikami za usługę. Proces kończymy dokonując wyboru przewoźnika i regulując opłatę za zlecenie. Osoby ceniące sobie wygodę mogą przy wyborze firmy kurierskiej odznaczyć opcję zamówienia kuriera. Wówczas, kurier zgłosi się pod wskazany adres i wyznaczonym terminie po odbiór przesyłki. Zatem po zaznaczeniu takiego wariantu wystarczy już tylko zapakować przesyłkę, wypełnić, wydrukować i nakleić list przewozowy i oczekiwać na przyjazd kuriera. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich użytkowników GlobKurier.pl udostępnia swoim zarejestrowanym Klientom szereg dodatkowych korzyści

  Szczególnie istotnesą one dla Klientów firmowych, którzy nadają duże ilości paczek w miesiącu. Głównie z uwagi na fakt, iż zarejestrowani Klienci firmowi mają dostęp między innymi do takich funkcjonalności jak:

  • możliwość masowego nadawania przesyłek i generowania zbiorczych listów przewozowych.
  • Opcja śledzenia przesyłek oraz automatyczna weryfikacja stref doręczeń odległych.
  • Płatności w systemie “Pre-paid”, który umożliwia dokonywanie przedpłat i późniejsze regulowanie należności zgromadzonymi środkami.
  • Możliwość otrzymywania jednej faktury zbiorczej przy płatnościach prepaid,a nawet alternatywę odroczenia terminu płatności.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: