Menu

Tani kurier Przemyśl - tanie przesyłki kurierskie w Przemyślu

Skorzystaj z porównywarki cen kurierów i wybierz najlepszą firmę kurierską dostarczającą przesyłki na terenie Przemyśla.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Przemyśl

Potrzebujesz usług taniego kuriera w Przemyślu? Globkurier.pl to miejsce, w którym bez wychodzenia z domu porównasz oferty ponad pięćdziesięciu firm kurierskich i transportowych i zrealizujesz zlecenie wysyłki paczki krajowej lub zagranicznej. Dzięki intuicyjnej porównywarce i wygodnemu systemowi odbiorowi paczek, a także dzięki licznym punktom Click&Collect szybko i sprawnie wyślesz swoje przesyłki – zarówno w przypadku standardowych, jak i nietypowych oraz dużych zleceń. Położony w województwie podkarpackim, w południowo-wschodniej Polsce Przemyśl jest mającym około 60 tysięcy mieszkańców miastem powiatowym. Bliskość granicy państwa (i Unii Europejskiej zarazem) sprawia, że jest istotnym ośrodkiem transportowym. Z tego powodu zarówno wiele osób prywatnych, jak i przedsiębiorców potrzebuje usług kuriera w Przemyślu i okolicach. Globkurier.pl zapewnia tanie usługi kurierskie ponad 50 przewoźników krajowych i globalnych. To platforma, która umożliwia przesyłanie przesyłek listowych, paczek, przesyłek paletowych i dłużycowych na terenie kraju i za granicą. Nasi klienci mogą skorzystać z usług takich firm jak DHL, DPD, GLS, InPost i innych, w cenach niższych niż bezpośrednio u przewoźnika.

kurier przemyśl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Globkurier.pl to liczne oferty kurierów w Przemyślu i okolicznych miejscowościach. Dzięki temu, że pośredniczymy między firmami transportowymi a klientami mogliśmy wynegocjować specjalne, niższe ceny usług, zarówno dla osób indywidualnych, jak i klientów biznesowych. Dzięki temu korzystanie z Globkurier.pl po prostu się opłaca. Dodatkowo wysyłka paczek za pośrednictwem naszego portalu jest wyjątkowo prosta i może odbyć się bez wychodzenia z domu. Cały proces wygląda następująco:

  • Wypełniasz formularz na naszej stronie internetowej, w którym podajesz wymiary paczki oraz miejscowości adresata i nadawcy,
  • Szybko uzyskujesz zestawienie ofert, spośród których wybierasz tę, która najbardziej pasuje do Twoich potrzeb,
  • Opłacasz usługę (lub deklarujesz płatność gotówką przy odbiorze paczki),
  • Drukujesz list przewozowy i umieszczasz go na paczce,
  • Kurier przyjeżdża w ustalonym terminie i odbiera przesyłkę,
  • Dzięki naszemu systemowi możesz śledzić przesyłkę, aż do momentu, gdy trafi do adresata.

Podczas składania zamówienia możesz także wykupić dodatkowe ubezpieczenie, odebranie lub dostarczenie paczki do wybranej godziny i inne usługi. Tobie lub Twojej firmie potrzebny jest kurier? Przemyśl to miasto, w którym możesz skorzystać z naszych usług. Realizujemy różnego typu zlecenia, również te najtrudniejsze. Jeśli prowadzisz sklep lub sprzedajesz dużo produktów za pośrednictwem serwisów aukcyjnych, możesz skorzystać także ze zintegrowanego systemu, dzięki któremu w pełni zautomatyzujesz szybkie, bezpieczne i tanie wysyłanie paczek.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: