• Tani kurier w woj. pomorskim

  Szukasz taniego i niezawodnego kuriera w województwie pomorskim? W GlobKurier.pl szybko znajdziesz najlepszą opcję dla swojej przesyłki i bezproblemowo nadasz paczkę. Sprawdź naszą ofertę dla miast w województwie pomorskim.

  50

  Firm kurierskich w jednym miejscu

  192

  Kraje, które obsługujemy

  7,000,000

  Wysłanych paczek

  Firmy kurierskie w woj. pomorskim

  Masz zamiar zamówić kuriera i zastanawiasz się jak to zrobić? W pierwszej kolejności znajdź kuriera w swoim województwie. Dzięki sszybkiej wycenie możesz wykonać to zadanie w kilka chwil. Jak zacząć? Najprostszym sposobem na znalezienie optymalnego przewoźnika jest skorzystanie z szybkiej wyceny. To intuicyjne narzędzie da Ci możliwość bezproblemowego wyszukania opcji najlepszej dla nadawanej paczki. Z GlobKurier.pl możesz znaleźć najlepszą opcję dostosowaną do Twoich potrzeb. Wystarczy, że w porównywarce uzupełnisz dokładne parametry Twojej przesyłki a wyszukiwarka dobierze najtrafniejsze rozwiązania. Następnie z wyszukanych propozycji wybierz tę, która najlepiej pasuje do Twoich oczekiwań. Teraz pozostaje tylko zamówić kuriera i czekać na odbiór paczki. Przewoźnik odebrał przesyłkę? Pamiętaj o opcji śledzenia paczki w GlobKurier.pl. Jak to działa? Wystarczy, że w odpowiedniej rubryce umieścisz nr GK przesyłki. Możesz go znaleźć m.in. w treści maila, który dostaniesz po złożeniu zamówienia. Dzięki temu bezproblemowo namierzysz przesyłkę. Zauważ że opcja ta to możliwość dodatkowego zabezpieczenia każdego etapu poszczególnych etapów doręczania paczek. Nad całym procesem czuwa nasz zespół, dzięki czemu zyskujesz pewność, że wszystko zostanie załatwione.

   

  Zamów kuriera z GlobKurier.pl

  Dobre rozeznanie w obowiązujących cennikach firm kurierskich z pewnością jest pomocne przy wyborze kuriera. Jednakże, niemożliwym jest szczegółowo orientować się w cennikach wszystkich firm, dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalnego operatora logistycznego. Jego największe zalety to: 
  – Dostępność ponad 50 firm transportowych i kurierskich w jednym miejscu.
  Usługi tańsze nawet o 70% przy korzystaniu za pośrednictwem serwisu.
  – Brak opłat abonamentowych.
  – Możliwość skorzystania z odroczonych terminów płatności.
  – Wsparcie ze strony serwisu w przypadku reklamacji u wybranego kuriera. Globkurier.pl udostępnia również swoim użytkownikom ranking kurierów, który pozwala na zasięgnięcie informacji o jakości wykonywanych usług. Porównywarkę cenową, która daje ogólny obraz “widełek cenowych” oraz szczegółowy wykaz kosztów, w zakładce “cennik”. Są to atuty usprawniające poszukiwania i umożliwiające dokonania najlepszego wyboru z możliwych. Przy regularnym korzystaniu z usług kurierskich, stała i niska kwota za usługi, przy braku abonamentu ma niebagatelne znaczenie. Zwłaszcza dla osób prowadzących działalność gospodarczą, opartą w dużej mierze bądź wyłącznie o sprzedaż w Internecie. Tani kurier, przy dużej ilości regularnych wysyłek oznacza niższe koszty i wygenerowanie większego zysku. Mając na uwadze powyższe aspekty, globkurier.pl umożliwia założenie bezpłatnego konta w serwisie. Wiąże się ono z kolejną oszczędnością dla osób korzystających z serwisu, ponieważ daje dostęp do stałych, dodatkowych zniżek bez zobowiązań. Dodatkowym atutem serwisu jest bogata oferta. Głównie z uwagi na możliwość przesyłania w transporcie krajowym: przesyłek paczkowych, paletowych i dłużycowych. Ponadto będąc Klientem serwisu otrzymujesz możliwość korzystania z paczkomatów i usług magazynowania.
  Klient ma do dyspozycji również narzędzia i funkcjonalności udostępnione przez serwis i obejmujące między innymi: śledzenie przesyłki, sprawdzanie statutów przewoźników czy
  możliwość doładowania konta w serwisie przy pomocy usługi “Pre-paid”.-

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: