Menu

Tani kurier Rybnik - tanie przesyłki kurierskie w Rybniku

Skorzystaj z porównywarki cen kurierów i wybierz najlepszą firmę kurierską dostarczającą przesyłki na terenie Rybnika

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Rybnik

Zamówienie usługi kurierskiej nigdy wcześniej nie było tak łatwe jak teraz.  Polegająca na odebraniu przesyłki od zleceniodawcy i dostarczeniu jej pod wskazany adres w wyznaczonym terminie usługa jest na wyciągnięcie ręki z każdego miejsca i o różnych porach. Zamów kuriera w Rybniku, a Twoja przesyłka szybko znajdzie się w miejscu docelowym. Jak zamówić taniego kuriera w Rybniku? Zachęcamy do przeczytania krótkiego artykułu na ten temat.
Rybnik to miasto położone w południowo-zachodniej części województwa śląskiego. Znajduje się w obrębie Kotliny Raciborsko – Oświęcimskiej na Płaskowyżu Rybnickim. Miasto składa się z 27 dzielnic i jest dzisiaj 25 miastem w Polsce pod względem liczby mieszkańców, ich  łączna liczba to prawie 140 tysięcy osób. Zajmuje 16 miejsce na liście największych miast Polski według powierzchni i 25 miejsce na liście największych miast Polski pod względem liczby ludności.

tani kurier Rybnik

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Jeśli chcesz wysłać przesyłkę, zamów kuriera w Rybniku. Zastanawiasz się jakie są rodzaje przesyłek? Oto ich krótka charakterystyka:
– Przesyłka kopertowa to inaczej przesyłka dokumentowa o wadze około 0,5kg, nadawana w kopercie.
– Przesyłka priorytetowa to taka, która powinna dotrzeć do odbiorcy jak najszybciej.
– Przesyłka lotnicza dedykowana jest najczęściej transportom przesyłek cięższych – od 100 kg.
W ramach przesyłek lotniczych możliwe są również dodatkowe świadczeni tj. transport na lotnisko, magazynowanie, oklejanie, etykietowanie, odprawa celna, dowóz do odbiorcy. Wszystko zależy od potrzeb i rodzaju przewożonego towaru.
– Przesyłka drogowa międzynarodowa.
– Przesyłka paletowa krajowa i międzynarodowa.
– Przesyłka next day – to paczki, które zostają doręczone do adresata do końca następnego dnia. Dotyczy to dni roboczych. Zamów kuriera w GlobKurier.pl i nadaj przesyłkę tanio, sprawnie i bezpiecznie. GlobKurier.pl to platforma transportowa, która umożliwia łatwą wycenę przesyłki kurierskiej i wybranie idealnego kuriera do realizacji zlecenia. Pośredniczy pomiędzy klientem, a dużymi firmami kurierskimi i transportowymi, takimi jak: InPost, DPD, UPS, FedEx, Paczka w RUCHu, Hellmann, Raben czy DHL. 

Działa jako agregator wysyłkowy dla klientów i firm z różnych branż, dzięki czemu może negocjować z firmą kurierską atrakcyjne stawki. Oferuje ceny niższe nawet o 70% niż bezpośrednio u przewoźnika. GlobKurier.pl świadczy usługi dopasowane zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla biznesu. Firma przygotowała całe mnóstwo narzędzi, które pozwalają firmom usprawniać ich transport i procesy logistyczne. Dostęp do masowego nadawania przesyłek, zbiorczego generowania listów przewozowych oraz śledzenia przesyłek. To tylko kilka ułatwień przygotowanych dla klientów komercyjnych. Firma pozwala na odkrycie wielu dodatkowych udogodnień poprzez udostępnienie możliwości założenia darmowego konta klienta. Można zyskać:  opiekę handlową najlepszych specjalistów z branży, wsparcie w przypadku reklamacji u wybranego przewoźnika, odroczone terminy płatności, intuicyjny panel klienta, dodatkowe zarobki w programie partnerskim. Dlaczego warto wysyłać przesyłki priorytetowe przez GlobKurier.pl? Bo oferuje możliwość wysłania priorytetu lotniczo jak i drogowo – wystarczy wypełnić podstawowe dane przesyłki w opcji szybka wycena, gdzie zostaną zaprezentowane możliwe najtańsze opcje wysyłki priorytetu. Organizuje wysyłki do ponad 190 krajów na świecie, a paletę zamówić można nawet bez wychodzenia z domu – wszystko odbywa się przez Internet, a kurier przyjeżdża pod wskazany adres. Nie zastanawiaj się dłużej, tylko zamów kuriera w Rybniku już dziś!

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: