• Tani kurier Żywiec - tanie przesyłki kurierskie w Żywcu

  Skorzystaj z porównywarki cen kurierów i wybierz najlepszą firmę kurierską dostarczającą przesyłki na terenie Żywca.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier Żywiec

  Żywiec – piękne, małe miasto w woj. śląskim, zasiedlone przez ponad 31 tys. mieszkańców. Pomimo, iż na terenie miasta funkcjonują różne firmy kurierskie, wybór taniego i przede wszystkim kompetentnego przewoźnika nie należy do łatwych. Liczy się bowiem nie tylko cena, ale też wysoka jakość usług i terminowość dostaw. Jak zatem mieszkańcy Żywca mogą dokonać w gąszczu propozycji dobrego wyboru? Skąd mają mieć pewność, że nadana paczka trafi w krótkim terminie do odbiorcy w nienaruszonym stanie? I jak mogą uniknąć przepłacenia za usługi kurierskie? Wraz z przedłużającą się pandemią, w Żywcu, podobnie jak w całym kraju, wzrosło zapotrzebowanie na usługi kurierskie. Jest to związane przede wszystkim ze wzrostem dokonywania bezpiecznych zakupów drogą online. Wybór przewoźnika odgrywa zatem niebagatelną rolę, ponieważ oczywistym jest, że zamawiający pragną otrzyma zakupiony towar szybko i po najniższych kosztach. Jakie zatem firmy kurierskie w Żywcu są w stanie sprostać takiemu wyzwaniu? Jednym a najlepszych i najprostszych rozwiązań, będących gwarantem satysfakcji jest platforma transportowa GlobKurier.pl.

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Platforma transportowa GlobKurier.pl jest brokerem kurierskim skupiającym w jednym miejscu ponad 50 największych przewoźników. Korzystanie z platformy oznacza dla nadawcy przede wszystkim możliwość nadania rozmaitych przesyłek krajowych i zagranicznych. Bowiem z platformą można nadać przesyłki paczkowe, paletowe i dłużycowe z normalnym terminem dostawy lub priorytetowym, bez wymogu rejestracji i zakładania konta w serwisie. Ponadto, jedną z najważniejszych korzyści odnoszonych z tytułu współpracy z GlobKurier.pl są olbrzymie oszczędności finansowe, związane z koszami nadawania paczek. Bowiem, platforma proponuje stawki cenowe niższe nawet o 70% w stosunku do cen obowiązujących bezpośrednio u wybranych przewoźników. Kolejną olbrzymią zaletą platformy jest niesamowicie prosty proces nadawania przesyłek. Wystarczy bowiem wejść na stronę platformy Globkurier.pl i podać niezbędne dane związane z wysyłką: miejsce nadania i odbioru paczki, jej wymiary oraz kliknąć w przycisk “Wyceń przesyłkę”. Intuicyjny panel sam podpowiada kolejne kroki.

  W pierwszej kolejności wyświetli listę firm kurierskich wraz z cenami za wykonanie usługi. Wystarczy tylko wybrać ze spisu firmę przewozową. W kolejnym etapie należy wybrać opcję dostarczenia nadawanej paczki, wypełnić formularz zamówienia i opłacić usługę. I w ostatnim kroku należy wypełnić, wydrukować i nakleić na paczkę list przewozowy. W GlobKurier.pl cały proces nadawania paczki można przeprowadzić bez konieczności wychodzenia z domu lub z pracy. Wystarczy przy wybieraniu opcji dostarczenia nadawanej paczki zamówić kuriera pod wskazany adres, po jej odbiór. Decydując się na skorzystanie z usług platformy kurierskiej warto podjąć decyzję o rejestracji i założeniu darmowego konta. Bowiem zarejestrowani użytkownicy mogą czerpać z dodatkowych funkcji i bonusów, niosących ze sobą oszczędność czasu i przede wszystkim dodatkową oszczędność pieniędzy. Dotyczy to zwłaszcza Klientów firmowych, nadających w miesiącu duże ilości przesyłek.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: