Menu

Tani kurier Poznań - tanie przesyłki kurierskie w Poznaniu

Skorzystaj z porównywarki cen kurierów i wybierz najlepszą firmę kurierską dostarczającą przesyłki na terenie Poznania.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poznań

Pomiędzy Warszawą, a miastami na pomorzu, Poznań jest z logistycznego punktu widzenia najważniejszym miastem łączącym centrum Polski z północą. To piąte pod względem liczby ludności miasto w Polsce i szóste pod względem powierzchni. Stanowi ono istotny węzeł drogowy i kolejowy, istotny jest także międzynarodowy port lotniczy. Poznań jest ważnym ośrodkiem przemysłowym, handlowym, logistycznym i turystycznym. Ważnym, cyklicznym wydarzeniem są Międzynarodowe Targi Poznańskie, które co roku przyciągają do Poznania nowych inwestorów oraz nowe firmy. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług – oferujemy terminowość usług, rzetelność, możliwość śledzenia przesyłki oraz bezpośredni kontakt zarówno z naszym biurem jak i z samym kurierem w Poznaniu.

tani kurier Poznań

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Jako że firma GlobKurier.pl jest świadoma zapotrzebowania na usługi kurierskie na terenie Poznania oferujemy liczne możliwości wysyłki paczek na terenie Poznania. Nadanie przesyłki do Polski dzięki GlobKurier.pl jest niezwykle proste. Należy wybrać rodzaj przesyłki oraz skorzystać z opcji Szybka Wycena. Gwarantujemy również wysoką jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami jak UPS, DHL, FedEx, DPD co gwarantuje dotarcie paczki do każdego miejsca w Poznaniu oraz okolicy. Oszczędzasz czas i pieniądze, dzięki prostym rozwiązaniom. Aby Twoja przesyłka dotarła do odbiorcy upewnij się, czy wpisałeś prawidłowe dane. Jeśli masz wątpliwości dotyczące kodu pocztowego w danym rejonie możesz to sprawdzić, za pomocą wyszukiwarki kodów pocztowych.

Najlepszym sposobem zapakowania towaru jest umieszczenie go w pudełku kartonowym o regularnych kształtach prostopadłościanu. Równomierne rozłożenie ciężaru paczki, brak dodatkowych oznaczeń (uwaga szkło, góra/dół, folia strecz na zewnątrz paczki) powoduje, że paczka spełnia wymogi paczki standardowej. Jest to najbardziej popularny typ paczki i zarazem najtańszy. Istotną czynnością jest odpowiednie zabezpieczenie pudełka oraz przedmiotu znajdującego się wewnątrz niego, co pozwoli zapobiec uszkodzeniu w przypadku ewentualnych wstrząsów. Konieczne jest również umieszczenie listu przewozowego na opakowaniu, co pozwoli kurierowi z łatwością dowieźć towar do celu. W przypadku dalszych pytań zapraszamy do kontaktu.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: