Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Bytom

Zamów kuriera  Poczta Polska w Bytomiu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Bytom

Bytom to miasto położone w województwie śląskim, w centrum Metropolii Górnośląsko – Zagłębiowskiej. Jest bardzo ważnym ośrodkiem kulturowym i rozrywkowym w obszarze Górnego Śląska. Na terenie miasta znajdują się obecnie dwie kopalnie węgla – Bobrek i Powstańców Śląskich, koksownia Bobrek, fabryka wełny mineralnej Petralana oraz Elektrociepłownia Miechowice. Oprócz nich, głównym filarem gospodarki Bytomia jest handel o długoletniej tradycji. Kurier w Bytomiu to usługa ciesząca się dużą popularnością wśród mieszkańców i przedsiębiorców z tego miasta. Mają oni do wyboru oferty kilku różnych firm kurierskich, jednak zwykle stawiają na sługi Poczty Polskiej – Pocztex Ekspres 24 lub Pocztex Kurier 48. W Bytomiu znaleźć można 26 placówek Poczty Polskiej, które zapewniają łatwą dostępność do swoich usług dla każdego mieszkańca.

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Wśród usług kurierskich Poczty Polskiej najchętniej wybierana jest Pocztex Ekspres 24, dzięki której odbiorca może otrzymać swoją przesyłkę już w ciągu dwóch dni roboczych po dniu nadania, od poniedziałku do piątku. Dodatkowo można zdecydować się na opcję dodatkową, jak doręczenie do 8:00, doręczenie do 9:00, doręczenie do 12:00, doręczenie na wybraną godzinę, doręczenie po godzinie 17:00 lub doręczenie we wskazanym dniu. Niemałym zainteresowaniem cieszy się Pocztex Kurier 48, która umożliwia dostarczenie przesyłki najpóźniej do trzeciego dnia roboczego po dniu nadania, od poniedziałku do piątku. Nadaj przesyłkę kurierską Pocztex w Bytomiu z GlobKurier.pl. Kurier Poczta Polska Bytom to usługa która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Bytomia i okolic. 

Aby nadać paczkę Pocztex Ekspres 24 lub Pocztex Kurier 48 należy wejść na stronę  GlobKurier.pl i wypełnić prosty formularz do jej wyceny. W nim należy podać wagę, wymiary oraz liczbę paczek. Można także zdecydować się na jedną z opcji dodatkowych. Następnie należy kliknąć przycisk “zamów kuriera” i wypełnić niezbędne dane adresowe odbiorcy i nadawcy. Obie strony będą mogły w dowolnym momencie śledzić aktualne położenie przesyłki za pośrednictwem strony internetowej. Wysyłanie paczek korzystając z serwisu GlobKurier.pl to gwarancja najniższych cen, najlepszych przewoźników i terminowego dostarczania paczek. Szeroki wybór i różnorodność ofert sprawiają, iż każdy klient znajdzie dla siebie najlepszą opcję. Dodatkowo dobrze jest założyć konto klienta na stronie, dzięki któremu nadawanie paczek będzie jeszcze szybsze, co bardzo ułatwi pracę zwłaszcza przy wysyłaniu większych ilości przesyłek.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Bytomiu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: