Menu

Kurier DHL logo

Kurier DHL Bytom

Zamów kuriera DHL w Bytomiu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Bytom

Jesteś mieszkańcem Bytomia i chcesz nadać paczkę a jednocześnie nie przepłacać za usługi kurierskie? Zastanawiasz się jaki tani kurier w Bytomiu jest w stanie zagwarantować ci wysoką jakość usług? Jedną z odpowiedzi na te pytania jest z całą pewnością kurier DHL. Bytom jest jednym z miast, na terenie którego ta znana, międzynarodowa firma kurierska powstała w Niemczech oferuje swoje usługi. Co mogą ci zaproponować? Czy możesz zamówić kuriera taniej? Przekonajmy się.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

DHL – co oferuje swoim klientom?
DHL to firma transportowa z wieloletnim doświadczeniem, która aktualnie zatrudnia 350 000 pracowników. To globalny przewoźnik oferujący przesyłki krajowe oraz międzynarodowe na najwyższym poziomie usług. Dzięki wprowadzaniu licznych udogodnień takich jak doręczanie paczek do południa, po południu oraz wieczorową porą a także odbieraniu i przekazywaniu przesyłek door-to-door firma ta cieszy się uznaniem klientów. Szybki czas dostarczenia przesyłek (już następnego dnia roboczego) oraz atrakcyjne ceny to spory atut tej firmy kurierskiej.  Jak zamówić kuriera DHL w Bytomiu? Kurier DHL w Bytomiu ma kilka punktów obsługi paczek, które znajdują się między innymi w sklepach Inmedio na ulicach Dworcowej 31 oraz Strzelców Bytomskich  96. Punkty te otwarte są do późnych godzin wieczornych, dlatego też zarówno nadawanie, jak i odbiór paczek nie stanowi dla mieszkańców Bytomia żadnego problemu.

Warto jednak mieć świadomość, że odwiedzenie punktu nie jest konieczne. Tani kurier w Bytomiu może odebrać paczkę wprost z twojego domu.  Globkurier.pl – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? W jaki sposób zamówić kuriera? Za pośrednictwem naszej strony internetowej. Jesteśmy platformą transportową, która współpracuje z największymi firmami kurierskimi. Pozyskując dla nich nowych klientów jesteśmy w stanie zaoferować ci ceny nawet o 70 procent niższe niż regularna oferta kuriera. Wystarczy wspomnieć o tym, że ceny przesyłek do 5 kg zaczynają się od niespełna 12 złotych a ubezpieczenie przesyłki to jedyne 3 złote. Trudno o tańszego kuriera w Bytomiu. Jednocześnie masz pewność, że oszczędzając nie rezygnujesz z wysokiej jakości usług. Globkurier.pl posiada oferty dla osób prywatnych oraz przedsiębiorstw a zamawianie kuriera jest niezwykle proste. Jedyne co należy zrobić to podać wymiary oraz wagę paczki, adres nadawcy oraz odbiorcy a także zapłacić za usługę za pomocą płatności online. Zamawianie kuriera jeszcze nigdy nie było tak proste.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Bytomiu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: