Menu

kurier InPost

Kurier InPost Bytom

Zamów kuriera InPost w Bytomiu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Bytom

Bytom to śląskie miasto, gdzie swoją siedzibę ma wiele firm z branży e-commerce. Sklepy internetowe chcące prężnie się rozwijać, szukają najlepszych i najtańszych firm kurierskich. Te poszukiwania może im znacząco ułatwić fakt, że w Bytomiu prężnie rozwija się sieć paczkomatów, a InPost jest jedną z najtańszych usług na rynku. Wszystko to można zresztą sprawdzić, wyceniając paczkę w ramach platformy Globkurier.pl. Kurier InPost – Bytom to miasto gdzie znajdziesz ponad 60 punktów nadania i odbioru  Stale powiększa się liczba paczkomatów i Paczkopunktów w Bytomiu. Obecnie jest ich ponad 60. Można je znaleźć w różnych punktach miasta, co ułatwia nadawanie paczek. Oczywiście nie trzeba tego robić samodzielnie, dźwigać paczek, czy dowozić do punktu odbioru, w końcu do dyspozycji jest kurier InPost.    

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Przyjedzie pod wskazany adres i odbierze paczki. Istotne znaczenie ma tutaj ich rozmiar. Otóż suma wymiarów paczki nie powinna przekraczać 220 cm, a długość najdłuższego boku paczki nie może być większa niż 120 cm. Jeśli paczka ma być umieszczona w paczkomacie, musi mieścić się w wymiarach do 41 x 38 x 64 cm. InPost bierze pod uwagę trzy gabaryty paczek  (A, B lub C) i na podstawie wymiarów dokonywana jest wycena. Gabaryt A to 8 x 38 x 64 cm, gabaryt B: 19 x 38 x 64 cm, a gabaryt C to wspomniane już wymiary maksymalne. Pierwsza liczba dotyczy wysokości paczki,  druga szerokości, a trzecia długości. Chodzi o to, że muszą zmieścić się w skrzynkach paczkomatu. Oczywiście kurier InPost może zrealizować także dostawę od drzwi do drzwi. Paczka przeznaczona do paczkomatu nie może być cięższa niż 25 kg. Kurier od klienta detalicznego odbierze paczkę ważącą do 30 kg. Z kolei w ofercie dla firm InPost oferuje przesyłkę paczek pod wskazany adres do maksymalnie 50 kg. Powyżej tej wagi towar należy wysyłać na paletach.      Zamów kuriera w Bytomiu z Globkurier.pl – zadbaj o swój komfort na każdym etapie od wysyłki po doręczenia.

To na co liczą przedsiębiorcy, w przypadku wysyłki towarów do klienta, to znalezienie najkorzystniejszej usługi pod względem ceny. InPost to tani kurier. Bytom jest miastem, gdzie wielu przedsiębiorców doceniło już jakość obsługi tego dostawcy. Kurierzy odbierają przesyłki w ustalonym terminie w godzinach od 9 do 17. Najlepiej zamówić kuriera za pośrednictwem platformy Globkurier.pl. W ten sposób można znaleźć ofertę najkorzystniejszą pod względem ceny. Wystarczy założyć konto, co potrwa dosłownie chwilę. Potem można już wycenić paczkę wpisując jej gabaryty, czyli wysokość, szerokość i długość, a także wagę. Należy również określić ilość paczek danego typu. W Globkurier.pl możesz zamówić kuriera InPost do odbioru nawet 100 paczek. Możesz liczyć na ubezpieczenie przesyłki za darmo, nawet do 200 zł. Ponadto masz możliwość śledzenia przesyłki bez dodatkowych opłat. Możesz liczyć również na wsparcie w przypadku konieczności reklamacji usługi. Bardzo dobrze sprawdza się też integracja konta w Globkurier.pl z Allegro lub eBay. Dzięki temu można rozwinąć skrzydła w branży e-commerce i oferować tanią i szybką wysyłkę paczek do klientów. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Bytomiu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: