Menu

globbox

GlobBox Bytom

Sprawdź ofertę GlobBox w Bytomiu i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

GlobBox Bytom

Wiele osób zajmuje się sprzedażą ceramiki czy szkła, a branża e-commerce w tym zakresie bardzo się rozwija. Popularna jest także sprzedaż elektroniki. W obydwu przypadkach na paczkach powinny znaleźć się etykiety ostrzegawcze, dzięki którym kurier, ale i sortownia będą się z nimi delikatniej obchodzić. Warto wiedzieć, że takie paczki wymagają ręcznego sortowania i należą do tych niestandardowych. Tego rodzaju paczki, jak i te standardowe można przesyłać dzięki usłudze Globbox. Bytom jest miastem, gdzie dostępny jest punkt nadania i odbioru, można też zamówić kuriera.
Globbox Bytom – gdzie znajdują się punkty nadania i odbioru w tym śląskim mieście? 

Nadaj przesyłkę z GlobBox

Jak na razie w Bytomiu można samodzielnie nadać paczkę w ramach wyceny w globbox.net przy ul. Siemianowickiej 18. Punkt Globbox działa tutaj od poniedziałku do soboty. W pierwszych 5 dni tygodnia można nadawać i odbierać przesyłki w godz. od 10.00 do 16.00, a w soboty od 10.00 do 12.00. Ponadto można wysłać paczki z miejscowości ościennych, w których także znajdują się punkty Globbox. Paczka standardowa powinna mieć kształt sześcianu, a także wymiary rozumiane jako suma długości, szerokości i wysokości, nie większa niż 210 cm. Paczka standardowa nie może być cięższa niż 30 kg. W ofercie dla firm możliwe jest wysyłanie paczek do 50 kg. Wszystkie paczki, które ważą więcej muszą być przesyłane na paletach. Paczkę od nadawcy może odebrać także kurier, jeśli właśnie taką opcję wybierze się na globbox.net. Kurierzy pracują w godz. od 9 do 17. Wyceniając paczkę do godz. 11 można liczyć na to, że kurier przyjedzie jeszcze tego samego dnia. Paczki nadane po tej godzinie są odbierane przez kuriera kolejnego dnia. Niemniej jednak Globbox szczyci się, że zdecydowana większość paczek krajowych dostarczanych jest w ciągu jednego dnia roboczego. Globbox w Bytomiu to zatem doskonałą oferta dla firm, ale i klientów indywidualnych.          

Nadaj przesyłkę w Globbox lub zamów kuriera do domu czy firmy i skróć czas oczekiwania na przesyłkę do minimum. Aby nadać przesyłkę w Globbox, wystarczy wejść na stronę: www.globbox.net, a następnie się zarejestrować. Osoby, które już założyły konto muszą się zalogować. Kolejnym elementem jest już wycena przesyłki. Należy określić jej rodzaj, a także bardzo dokładne wymiary. Potem wystarczy określić kraj nadania i odbioru i wyszukać najkorzystniejszą ofertę kurierską. Kolejnym krokiem jest opłacenie usługi online, szybkim przelewem bądź kartą. Później należy wydrukować list przewozowy i przygotować paczkę. Zamiast wybierać opcję kuriera i czekać na jego pojawienie się, można samodzielnie nadać przesyłkę w punkcie Globbox. W ten sposób skraca się czas oczekiwania na jej odbiór przez kuriera, a także często samego doręczenia do adresata. Zamów kuriera, jeśli Twoja przesyłka mieści się w wymaganych wymiarach, ale jednak ma niestandardowy kształt. Z takiej opcji lepiej skorzystać również wtedy, gdy wysyła się przedmioty podatne na uszkodzenia opatrzone odpowiednimi etykietami. Tani kurier w Bytomiu to niewątpliwie Globbox, bo gwarantuje niską cenę za przesyłkę towaru, a jednocześnie śledzenie wszystkich przesyłek, czy generowanie zbiorowych listów przewozowych. Bogata oferta dostosowana do międzynarodowego biznesu także zachęca.  

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Bytomiu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: