Menu

orlen paczka

Kurier ORLEN Paczka Bytom

Zamów kuriera ORLEN Paczka w Bytomiu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier ORLEN Paczka Bytom

Pilna paczka do wysłania? A może zależy Ci na tanim nadaniu I komfortowych warunkach? Kurier ORLEN Paczka to możliwość wysyłki małej paczki, której waga nie przekracza 20 kg. Jak to działa? Zlecasz nadanie na naszej stronie internetowej i udajesz się do jednego z punktów ORLEN Paczka w celu wysłania przesyłki. Punkty usytuowane są w kioskach RUCHu czy na stacjach paliw. Ich godziny pracy zazwyczaj mieszczą się w przedziale między godziną 6:00 a 19:00. Dzięki temu łatwo dostosujesz miejsce i czas nadania do własnych potrzeb. Nie przepłacaj na dostawie. Tani kurier Bytom to nasza oferta m.in. na wysyłkę paczki w konkurencyjnej cenie. Zamów kuriera za pośrednictwem platformy GlobKurier.pl i nadaj przesyłkę wygodnie w jednym z punktów ORLEN Paczka. W Bytomiu znajduje się około 25 takich punktów. Możesz udać się do nich zazwyczaj od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 – 19:00 oraz krócej w weekendy. Taka forma dostawy jest korzystna zarówno dla nadawcy, jak i adresata. Doręczenie przesyłki realizowane jest do 3 dni roboczych. Wysyłka i odbiór nie zajmują dużo czasu i nie ingerują zbytnio w codzienne obowiązki. Usługę zrealizować można w wybranym przez siebie punkcie, o dogodnej dla siebie godzinie. Możesz zrobić to np. podczas spaceru czy wracając z pracy. Który punkt znajduje się najbliżej Twojego miejsca zamieszkania? Wykaz wszystkich lokalizacji oraz godziny otwarcia znajdziesz na naszej stronie internetowej. Ustal wygodne dla siebie miejsce nadania i złóż zamówienie za pośrednictwem naszej platformy logistycznej. 

orlen paczka

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Zależy Ci na szybkiej wysyłce? Zamów kuriera na naszej stronie internetowej i udaj się do jednego z punktów ORLEN Paczka, aby nadać przesyłkę. Jak zrobić to w kilku prostych krokach? Dobrze jeśli zaczniesz od spakowania przesyłki, a następnie przejdziesz do wypełnienia formularza szybkiej wyceny na GlobKurier.pl. Niezbędne będą Ci takie dane jak waga czy wymiary paczki. Pamiętaj, że usługa kurier ORLEN Paczka to przesyłka do 20 kg, której rozmiar mieści się w przedziale 20 cm x 30 cm x 50 cm. 

Jeśli już posiadasz niezbędne dane dokonaj szybkiej wyceny na stronie, a system przedstawi Ci możliwe opcje dostawy. W ty przypadku wybierz kurier ORLEN Paczka i opłać zamówienie. Następnie udaj się do wybranego przez siebie punktu i wyślij przesyłkę. Jej status możesz śledzić na naszej stronie. Sprawdzisz w ten sposób, gdzie aktualnie znajduje się paczka. Interesuje Cię tani kurier Bytom? Wysyłaj z nami paczki w konkurencyjnej cenie.  

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Bytomiu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: