• kurier dpd

  Kurier DPD Bytom

  Zamów kuriera DPD w Bytomiu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DPD w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DPD Bytom

  Bytom, leżący na terenie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, posiada bogatą sieć usług kurierskich. Korzystają z nich osoby prywatne, które zarówno wysyłają paczki, jak i je odbierają, oraz przedsiębiorstwa handlowe i zakłady produkcyjne. W Bytomiu kurier DPD przyjmuje również przesyłki paletowe, które trafiają za granicę lub do dowolnego zakątka Polski. Co jeszcze warto wiedzieć o usługach kurierskich DPD na terenie Bytomia? Kurier DPD Bytom – gdzie można nadawać i odbierać paczki? W Bytomiu działa Miejski Oddział DPD Pickup. Mieści się przy ul. Piłsudskiego 37 i jest czynny w godzinach 10-18. Oddział udostępnia parking dla klientów, przymierzalnie oraz możliwość nadania przesyłki. Przyjmowane są zarówno paczki opłacone, jak i nieopłacone – koszty usługi kurierskiej można pokryć na miejscu lub zdecydować się na wysyłkę za pobraniem. W punkcie można również odebrać paczki. Pozostałe punkty odbioru paczek DPD Pickup mieszczą się w większości dzielnic Bytomia: Rozbarku, Stroszku, Górnikach i Śródmieściu. Większość punktów mieści się w sklepach i lokalach usługowych. Dodatkowo klienci DPD mogą korzystać z automatów paczkowych. Wiele z nich znajduje się w sklepach Biedronka i działa od 6.30 do 23.

  kurier dpd

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Kurier DPD realizuje w Bytomiu usługi dla firm, pomagając im dostarczać paczki dowolnego typu. Firmy mogą nadawać koperty z dokumentami, paczki standardowe z zakupami klientów, przesyłki paletowe oraz niestandardowe we wszystkie dni robocze. Czas dostawy jest zależny od odległości i dnia nadania, lecz większość paczek dociera do odbiorców w ciągu 1-2 dni. Dotyczy to przesyłek nadawanych w punkcie lub odbieranych przez kuriera bezpośrednio z siedziby przedsiębiorstwa. Tani kurier Bytom – zamów wysyłkę paczki przez Internet. Zamów kuriera to usługa, z której można wygodnie skorzystać za pośrednictwem platformy globkurier.pl. Serwis współpracuje z DPD i oferuje użytkownikom przesyłki kurierskie w cenach obniżonych nawet o 70%

  Wynegocjowane warunki cenowe sprawiają, że platforma umożliwia szybkie i wygodne zamówienie taniego kuriera w Bytomiu bez wychodzenia z domu. Za pośrednictwem globkurier.pl przygotuje się do wysyłki wszystkie paczki bez względu na ich typ, rozmiar i wagę. Platforma usług kurierskich umożliwia wysyłanie paczek z ubezpieczeniem. Przesyłki nadaje się w wybranym punkcie na terenie miasta lub zamawia się ich odbiór spod wskazanego adresu. Przedsiębiorcy w celu przyśpieszenia pracy mogą skorzystać z opcji utworzenia listy stałych odbiorców. Oprócz niej czeka na nich udogodnienie w postaci generowania zbiorczej listy transportowej.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Bytomiu

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: