• Kody pocztowe Płock - wyszukiwarka

  Wyszukiwarka kodów pocztowych GlobKurier.pl umożliwia szybkie i bezproblemowe odnalezienie kodów pocztowych. Sprawdź kod pocztowy w Płocku.

  Wyszukiwarka kodów pocztowych

     Szukanie...
     Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA
     Nowy projekt (17)
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA

     Wyszukiwarka kodów pocztowych w Płocku

     Zastanawiasz się, co wpisać na kopercie, jaki kod pocztowy? Płock jest miastem gdzie jest ich stosunkowo mało, bo tylko 14. Miasto zajmuje obszar 88,1 km2, a gęstość zaludnienia wynosi tutaj 1447 osób/km2. W mieście działa ponad 5800 przedsiębiorstw. Jest to historyczna stolica Polski, bo w latach 1070-1138 pełniło tę funkcję. Jest też historyczną stolicą Mazowsza. Płock jest administracyjnie podzielony na 23 osiedla – 21 mieszkaniowych i 2 niezamieszkałe – przemysłowe. Osiedla stanowią oficjalny prawny podział administracyjny miasta. Należą do nich: Borowiczki, Ciechomice, Dobrzyńska, Dworcowa, Góry, Imielnica, Kochanowskiego, Kolegialna, Kostrogaj, Łukasiewicza, Międzytorze, Petrochemia, Podolszyce Południe, Podolszyce Północ, Pradolina Wisły, Radziwie, Skarpa, Stare Miasto, Trzepowo, Tysiąclecia, Winiary, Wyszogrodzka i Zielony Jar. Od jakich cyfr zaczynają się kody pocztowe? Płock ma przypisane cyfry 09. Podolszyce os. Leśne mają kod 09-400. Tu znajduje się między innymi Rafineria Płock PKN Orlen. Ten kod obejmuje 65 km2. 09-401 to kod używany w części Radziwie. Kod 09-402 obejmuje ok. 12 km2 i okolice Podolszyc. W Płocku obowiązują także kody pocztowe od 09-403 do 09-411, a także 09-417, 09-418 i 09-421. 

     Lista ważnych kodów pocztowych Płock

     Jakie informacje zagwarantuje Ci wyszukiwarka kodów pocztowych? Płock to miasto bardzo ważne nie tylko z punktu widzenia historycznego, ale również dla przemysłu. Wspomnieliśmy już o kodzie pocztowym przypisanym do Rafinerii Płock PKN Orlen.   Wystarczy, że znasz ulicę, a znajdziesz kod. Jeśli znasz kod, to odszukasz ulicę, bo wyszukiwarka kodów pocztowych jest niezawodna.  

     • 09-400; Urząd Miasta Płock, Starostwo Powiatowe
     •  09-402; Wydział Komunikacji Urzędu Miasta
     • 09-410Centrum Usług Biznesowych

      

      

     WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
     SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: