Logo
Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Płock

Zamów kuriera UPS w Płocku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę UPS w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Płock

W dzisiejszych czasach wszyscy nadajemy i odbieramy paczki. Jesteś mieszkańcem Płocka i zastanawiasz się jakiego kuriera wybrać by nie przepłacać? To proste. Jedną z firm, na których usługi warto postawić jest kurier UPS. Płock jest miastem, które posiada wiele punktów gdzie możesz nadać paczkę u tego przewoźnika. Możesz również skorzystać z możliwości, które daje internet i nie przepłacać. Przekonaj się. Kurier UPS – co warto wiedzieć o tej firmie transportowej? Firma UPS a właściwie United Parcel Service to amerykański przewoźnik z ponad 100 letnim doświadczeniem w świadczeniu usług kurierskich. To co wyróżnia tę firmę to bardzo szeroki zasięg obejmujący ponad 200 krajów i regionów świata. W Polsce działa od 2005 roku gwarantując nie tylko przystępne ceny, ale również bardzo krótki czas dostawy. Przesyłki doręczane są bowiem już kolejnego dnia roboczego.  Kurier UPS Płock – jak nadać paczkę? 

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kurier UPS w Płocku działa prężnie oferując mieszkańcom możliwość nadawania lub odbioru paczki w wielu punktach miasta. Jest ich osiem, wśród których wymienić możemy punkty na ulicach Kolejowej 24, Jesiennej 13 czy Wyszogrodzkiej 161. Dzięki temu każdy z mieszkańców miasta może znaleźć miejsce, które jest położone nieopodal. Warto jednak wspomnieć o tym, że tak naprawdę zamówić kuriera możesz nie wychodząc z domu. Wystarczy bowiem wykorzystać możliwości, które daje internet. Co więcej, zamawianie kuriera może dzięki temu być nie tylko łatwiejsze, ale również tańsze. Jak to możliwe? Przekonaj się. Tani kurier w Płocku – skorzystaj z oferty Globkurier.pl Jeśli chcesz zamówić taniego kuriera w Płocku skorzystać z naszej strony. Globkurier.pl to agregat klientów dla firm transportowych, dzięki czemu możemy negocjować warunki dla osób odwiedzających naszą stronę. 

Ceny przesyłek kurierskich są nawet o 70 procent niższe niż w przypadku regularnej oferty przewoźnika. To jednak nie wszystko. Zamawiając kuriera UPS w Płocku możesz liczyć na cenę od 19,99 zł za paczkę do 30kg. Poza tym przewoźnik oferuje również powiadomienie o doręczeniu za 0 zł oraz gwarantuje doręczenie już następnego dnia roboczego.  Jak skorzystać z tej oferty? To bardzo proste. Wystarczy, że zważysz oraz zmierzysz swoją paczkę, podasz te dane na stronie razem z adresem odbioru oraz dostarczenia paczki. Otrzymujesz list przewozowy, wygodnie płacisz za pomocą płatności online a kurier odbierze paczkę wprost spod twoich drzwi. Trudno wyobrazić sobie łatwiejsze nadawanie paczek. Kurier UPS ma również ofertę przesyłek międzynarodowych oraz specjalne propozycje dla firm. Już dziś sprawdź ile zapłacisz za paczkę. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Płocku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: