Menu

Kurier DHL logo

Kurier DHL Płock

Zamów kuriera DHL w Płocku  korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Płock

Dzięki brokerom kurierskim, takim jak GlobKurier.pl, nadawanie przesyłek kurierem DHL jest szybkie, proste i przede wszystkim tanie. Zamów kuriera bezpośrednio pod adres nadania w Płocku lub wybierz się z paczką do oficjalnego punktu odbioru przesyłek w firmie DHL. Mieszkasz w Płocku i chcesz nadać paczkę kurierem DHL? Nic trudnego. Wszystko za sprawą serwisu GlobKurier.pl, za pomocą którego tani kurier Płock stanie się faktem. To dzięki podpisanym umowom, ten broker może oferować tak atrakcyjne ceny dla klientów indywidualnych, czyli także dla Ciebie. Kurier DHL Płock – zamów kuriera. Nadając przesyłkę przez serwis GlobKurier.pl, możemy wybrać opcję nadania przesyłki w terminalu DHL (wtedy sami ją musimy dostarczyć) lub wygodniejszą opcję jej odbioru z adresu jej nadania. Po paczkę przyjedzie do nas kurier DHL. A co w przypadku, gdy nie mamy w domu drukarki, żeby wydrukować list przewozowy? Tutaj również firma DHL wychodzi z rozwiązaniem tego problemu. Wystarczy podczas składania zamówienia na GlobKurier.pl, wybrać opcję przyjazdu kuriera DHL już z wydrukowanym listem przewozowym.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Jak nadać przesyłkę na GLobKurier.pl – wystarczy 5 kroków
Krok 1. Po wejściu na stronę należy wybrać opcję „Wyceń przesyłkę” i wpisać jej wymiary oraz wagę, a także kraj nadania i odbioru. Z szeregu dostępnych ofert wybrać interesującego nas przewoźnika, który dokona jej transportu za najniższą cenę – przycisk „zamów”. Nadajemy paczkę z Płocka, więc niech to przykładowo będzie kurier DHL Płock. Krok 2. W następnym kroku musimy zalogować się na nasze konto lub skorzystać z opcji wysyłki bez rejestracji, a dalej podać nasze dane jako osoby zamawiającej kuriera DHL w Płocku. Trzeba też odznaczyć zgody odnośnie elektronicznego dokumentu sprzedaży oraz zgodę na przetwarzanie danych. Krok 3. Czas na uzupełnienie danych odbiorcy i nadawcy. Kurier DHL może dostarczyć przesyłkę pod wskazany adres lub do wybranego punktu odbioru paczek DHL, rozlokowanych w każdym mieście. Mogą to być sklepy Żabka, Abc, Kaufland, stacje Shell czy salony inMedio. Jako dane nadawcy należy wpisać adres, z którego kurier DHL Płock ma odebrać naszą przesyłkę. Krok 4. Przedostatni krok to uzupełnienie danych o samej przesyłce. Jej szczegółowych wymiarów, wagi, zawartości, deklarowanej wartości, preferowanego czasu nadania, opcji pobrania, ubezpieczenia, zwrotu dokumentów czy powiadomień sms. 

 

To w tym kroku decydujemy też, czy kurier DHL ma przyjechać po paczkę, czy nadamy ją w terminalu DHL Płock. Tutaj też wybierzemy opcję przyjazdu z wydrukowanym listem przewozowym. Krok 5. Na koniec szybkie podsumowanie naszego zamówienia i przejście do płatności za przesyłkę kurierem DHL Płock. Tani kurier Płock – punkty odbioru paczek DHL
Oprócz łatwego nadania paczki przez tani kurier Płock za pośrednictwem serwisu GlobKurier.pl – jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze jest jej odebranie. Wszystko za sprawą ogromnej liczby punktów odbioru, rozlokowanych w całym Płocku.
Liczba miejsc odbioru przesyłek DHL w Płocku to aż 51 punktów, wśród których są sklepy Żabka, ABC, Lewiatan czy InMedio, a także stacja Shell i market Kaufland. Tylko jeden punkt na mapie Płocka to obsługiwany przez firmę DHL Punkt Obsługi Klienta (DHL POK), gdzie również można swobodnie nadać paczkę czy wybrać go jako punkt odbioru przesyłki kurierskiej. Na chwilę obecną kurier DHL nie zostawi nam paczki w dedykowanym automacie DHL do odbioru przesyłek w Płocku. Być może niedługo firma zdecyduje się na jego instalację w tym mieście.
Duża liczba możliwych punktów odbioru to spore ułatwienie dla nas jako zamawiających przesyłki kurierem DHL. Nie trzeba wtedy wybierać adresu domowego i wyczekiwać wizyty kuriera. Po paczkę wybierzemy się do bliskiego nam punktu o dowolnej porze, w której on działa. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Płocku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: