Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Płock

Zamów kuriera  Poczta Polska w Płock korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Płock

Płock słynie nie tylko z najdłuższego molo rzecznego w kraju, ale również gęstej sieci usług kurierskich Poczty Polskiej. W tym mieście można nadać i odebrać paczki w wielu placówkach i punktach pocztowych. Warto wiedzieć, że wygodnym sposobem generowania listów przewozowych, jest zamawianie kuriera online. Dlaczego zarówno w przypadku kuriera Poczty Polskiej Pocztex Kurier 48, jak i Poczty Polskiej Pocztex Express 24 najlepszą opcją będzie zamówienie go w Globkurier.pl? Przekonajcie się! Kurier Poczta Polska w Płocku – ile znajdziesz placówek pocztowych, punktów nadania i odbioru? Chcąc nadać paczkę do Płocka, czy też wysłać paczkę z tego miasta, warto wiedzieć jak działa w nim kurier Poczty Polskiej. Otóż paczki odbierane są w godzinach od 8.30 do 17.30. Można nadać paczkę samodzielnie w placówce pocztowej. W Płocku znajduje się 11 placówek pocztowych, wliczając w to filie. Warto jednak wiedzieć, że w sobotę można nadać paczki tylko w 4 z nich. A co jeśli chce się wysłać paczkę w niedzielę, czy jest to możliwe? Owszem, jednak tylko dla klientów indywidualnych. Mogą oni nadać paczkę w punkcie pocztowym znajdującym się w jednym ze sklepów Żabka. Oczywiście zostaną one odebrane przez kuriera następnego dnia. 

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

W Płocku działa obecnie 11 takich sklepów. Paczki można odbierać na jednej z czterech stacji Orlen. Punktów odbioru jest zresztą znacznie więcej, ponieważ jako punkty pocztowe działają obecnie Biedronki, sklepy Lewiatan, ABC, Delikatesy Centrum czy kioski RUCH-u. Zatem masz pewność, że nadając paczkę do Płocka, znajdziesz punkt odbioru w pobliżu miejsca zamieszkania adresata. Warto wiedzieć, że w ramach usługi Poczta Polska Pocztex Express 24 dostępne jest dostarczanie paczek od drzwi do drzwi. Z kolei w ramach standardowej usługi Poczta Polska Pocztex Kurier 48 można nadawać paczki wygodnie w punkcie Poczty Polskiej. Może być to naprawdę tani kurier. Płock to miasto, gdzie nadasz paczkę nie tylko stacjonarnie, ale również generując dokumenty przewozowe online. Nie czekaj i zamów kuriera Poczty Polskiej na platformie Globkurier.pl! Chcesz naprawdę szybko zamówić kuriera Poczty Polskiej? Wybierz ofertę Globkurier.pl. Błyskawicznie wycenisz swoją paczkę, wpisując jej gabaryty, czyli długość, szerokość i wysokość, a także wagę. Musisz wiedzieć, że najdłuższy bok nie może mieć więcej niż 150 cm.

 Z kolei suma wszystkich wymiarów paczki nie powinna przekraczać 2,5 m. Wpisując wymiary mieszczące się w limicie długości i wagi 20 kg, możesz znaleźć najkorzystniejszą ofertę kuriera Poczty Polskiej pod względem ceny i terminu odbioru, a także dostarczenia przesyłki do adresata. Dzięki temu paczka może trafić do klienta w możliwie najkrótszym czasie. Oczywiście dla firm polecane jest zawarcie stałej umowy na usługę Poczta Polska Pocztex Express 24. Korzystając z zamawiania kuriera w Globkurier.pl masz pewność, że taka przesyłka dotrze do odbiorcy najpóźniej w ciągu dwóch dni roboczych, a jednocześnie będzie miał on możliwość opłacenia jej za pobraniem przy użyciu karty. Warto podkreślić, że Globkurier.pl wspomaga swoich klientów w procesie reklamacji usługi, gdy zajdzie taka potrzeba. Na każdym etapie można również monitorować przesyłkę wysłaną kurierem Poczty Polskiej z Płocka lub do Płocka.                                                     

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Płocku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: