Menu

globbox

GlobBox Płock

Sprawdź ofertę GlobBox w Płocku i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

GlobBox Płock

Chcesz wysyłać tanio i wygodnie? Nadaj przesyłkę w GlobBox i ciesz się komfortowymi rozwiązaniami. Teraz paczki możesz nadawać i odbierać w jednym z 5500 punktów GlobBox w kraju i zagranicą. Za naszym pośrednictwem wyślesz kopertę, paczkę oraz przesyłkę paletową. Dzięki współpracy z największymi firmami kurierskimi możemy zaoferować Ci szybkie doręczenia i korzystne ceny. Sprawdź, jak działa GlobBox i przekonaj się, czy jest to dobra opcja dla Ciebie. U nas znajdziesz dobre ceny dla firm i klientów indywidualnych. GlobBox Płock – wysyłaj w przystępnej cenie.

Nadaj przesyłkę z GlobBox

Prowadzisz rozwijający się biznes stacjonarny lub sklep internetowy? Jeśli nadajesz dużo paczek to zrozumiałe, że nie chcesz tracić czasu ani pieniędzy. Zdajemy sobie sprawę, że również klienci indywidualni, którzy wysyłają paczki rzadziej, nie lubią przepłacać. Interesuje Cię tani kurier Płock? Z GlobBox dokonasz szybkiej wyceny i komfortowo nadasz przesyłkę. Jak zrobić to w kilku prostych krokach? Jeśli Twoja przesyłka jest już spakowana, wystarczy, że ją zważysz, zmierzysz, i wypełnisz odpowiedni formularz na stronie internetowej. Szczegółowe pomiary oraz dane adresowe wpisz w miejscu wyceny paczki. W następnym kroku system dokona wyceny i przedstawi Ci najlepsze opcje transportu. Dzięki współpracy z ponad 50 firmami kurierskimi możemy zaproponować Ci atrakcyjne ceny i sprawdzony transport. Z nami nadasz koperty, przesyłki paletowe oraz paczki, o różnej wadze i rozmiarach. Doręczamy na terenie Płocka, Polski oraz zagranicą. Możesz wysłać z nami przesyłkę drogą lądową lub lotniczą. Zaadresuj ją do: Polski, Anglii, Irlandii, Niemiec, Francji, Chin lub USA. 

Po dokonaniu wyboru najkorzystniejszej propozycji wysyłki przejdź do płatności za zamówienie. Następnie dostarcz nadanie do jednego z punktów GlobBox lub oczekuj na kuriera. Zamów kuriera z GlobBox. Wygodne nadawanie w Połocku to nasza propozycja, która usprawni doręczanie Twoich paczek. Przesyłki możesz wysyłać i odbierać w innowacyjnych punktach paczkowych GlobBox. Umiejscowione są one w lokalach handlowych, sklepach czy bankach. To rozwiązanie pozwala na wygodną obsługę zamówień w dogodnym miejscu i czasie. W Płocku punkty paczkowe GlobBox czynne są zazwyczaj od poniedziałku do soboty, między godziną 7:00 a 21:00. Dokładny czas oraz ich lokalizację sprawdzisz u góry strony. Tego rodzaju rozwiązanie będzie wygodne zwłaszcza dla zapracowanych osób, które nie chcą czekać na kuriera lub spędzają dużo czasu poza domem. W Polsce i zagranicą znajduje się ponad 5500 punktów. Wysyłaj i odbieraj przesyłki wygodnie z GlobBox. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Płock

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: