Menu

kurier InPost

Kurier InPost Płock

Zamów kuriera InPost w Płocku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Płock

Płock w województwie mazowieckim jest zamieszkiwany przez ponad 118 tysięcy mieszkańców, co sprawia, że jest interesującym punktem na mapie usług kurierskich. Firma InPost dostarcza do Płocka liczne przesyłki każdego gabarytu, działając na zlecenie osób prywatnych oraz wielu przedsiębiorstw. Mieszkańcy miasta mogą skorzystać z usług kuriera we wszystkie dni robocze, a także w soboty i niedziele, odbierając przesyłki w rozbudowanej sieci paczkomatów. Co jeszcze oferuje InPost w Płocku? Kurier InPost Płock – gdzie szukać paczkomatów i punktów obsługi paczek?
Główny punkt obsługi paczek InPost dla Płocka znajduje się przy ul. Lipnowskiej 165 w Maszewie Dużym. Punkt działa w godzinach 9-18. Paczkomaty są czynne przez całą dobę 7 dni w tygodniu, dlatego klienci InPost mogą w nich odbierać paczki o dowolnej porze. Przesyłki odbiera się przy okazji zakupów w pobliskim sklepie, podczas wieczornego spaceru z psem lub gdy wraca się z pracy z nocnej zmiany. Korzystanie z paczkomatów usprawnia ich lokalizacja – automaty są dostępne w ponad 30 miejscach w Płocku. Większość z nich mieści się przy popularnych sklepach i w znanych punktach miasta. Dodatkowo na klientów czekają PaczkoPunkty, które umożliwiają odbiór paczek niemieszczących się w paczkomatach lub odesłanych dalej z powodu przepełnienia urządzenia. 

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kurier InPost udostępnia opcję wysyłki paczek bezpośrednio z paczkomatów. Wystarczy, że klient wcześniej opłaci paczkę i przygotuje etykietę, a nada wybrane przedmioty w kilkadziesiąt sekund. Usługa zamów kuriera umożliwia również wysyłkę koperty, kartonu lub palety spod wskazanego adresu bez potrzeby dostarczania jej do siedziby InPost.  Usługi kurierskie w Płocku w niskich cenach. W serwisie globkurier.pl tani kurier Płock jest na wyciągnięcie ręki. Usługi realizowane za pośrednictwem platformy są tańsze nawet o 70% w porównaniu do standardowego cennika kuriera. Niskie ceny obowiązują w przypadku paczek dowolnego typu i w każdym gabarycie, wysyłanych w kraju lub za granicę transportem lądowym i samolotowym.  

Kurier InPost poprzez platformę globkurier.pl umożliwia wysyłanie paczek z ubezpieczeniem i za pobraniem. Przedsiębiorcy dla zwiększenia komfortu pracy i poprawy jej efektywności mogą tworzyć zbiorcze listy wysyłkowe oraz generować listy z adresami stałych odbiorców. Ponadto czeka na nich opcja płatności odroczonych, dzięki którym zachowanie płynności finansowej jest łatwiejsze na dowolnym etapie działalności. InPost w Płocku realizuje usługi na terenie wszystkich osiedli, dlatego globkurier.pl jest dostępny dla każdego mieszkańca miasta.              

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Płocku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: