• Kody pocztowe Kielce - wyszukiwarka

  Wyszukiwarka kodów pocztowych GlobKurier.pl umożliwia szybkie i bezproblemowe odnalezienie kodów pocztowych. Sprawdź kod pocztowy w Kielce.

  Wyszukiwarka kodów pocztowych

     Szukanie...
     Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA
     Nowy projekt (17)
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA

     Wyszukiwarka kodów pocztowych w Kielcach

     Kielce są największym miastem w województwie świętokrzyskim i zarazem jego stolicą. Zamieszkuje w nich nieco mniej niż 200 tysięcy osób. Przesyłki do poszczególnych obszarów miasta powinny być oznaczone prawidłowymi kodami pocztowymi, gdyż na tak rozległym terenie niemożliwe jest ich dostarczenie, jeśli podany adres będzie niepoprawny. Jeśli nie zna się kodu pocztowego dla konkretnej ulicy w Kielcach, jego znalezienie umożliwia wyszukiwarka kodów pocztowych Kielce. Dzięki niej wszystkie paczki i listy dotrą na czas. Bez prawidłowego kodu pocztowego przewoźnik nie jest w stanie dostarczyć paczki lub listu do adresata. Kody pocztowe Kielce są przypisane do poszczególnych dzielnic, osiedli i ulic. W przypadku długich ulic z gęstą zabudową stosuje się kilka kodów dla numerów w określonym przedziale. Lista jest dostępna dla każdego użytkownika po wpisaniu miasta i ulicy, do której chce się znaleźć pasujący kod pocztowy. Wyszukiwarka wskazuje, jakie kody obowiązują w danej części miasta, uwzględniając przy tym numery budynków. Kod pocztowy Kielce po sprawdzeniu w wyszukiwarce wystarczy umieścić na przesyłce. Zyskuje się wtedy pewność, że paczka dotrze do odbiorcy błyskawicznie. Nie trzeba będzie wysyłać jej ponownie ani oczekiwać na poprawienie kodu pocztowego przez przewoźnika w celu przekazania jej do odpowiedniego doręczyciela. Wyszukiwarkę można wykorzystać również do sprawdzenia, czy kod pocztowy jest poprawny – po wpisaniu ciągu cyfr w odpowiednie pole wyświetli się informacja, do którego miasta i ulicy go przypisano. 

     Lista ważnych kodów pocztowych Kielce

     W Kielcach nie ma ustawowego podziału na dzielnice i osiedla, jednak tradycyjnie wyróżnia się w mieście części, które ułatwiają lokalizowanie poszczególnych adresów. Kody pocztowe przypisano do obszarów takich jak: Barwinek, Dąbrowa, Osiedle Jana Kochanowskiego, Panorama, Sady, Słoneczne Wzgórze i Osiedle Związkowiec. Taki podział powoduje konieczność dokładnego sprawdzania i podawania kodów pocztowych dla przesyłek listowych i paczek. Bez prawidłowego kodu niemożliwe jest dostarczenie paczki bez opóźnień i ewentualnego zwrotu przesyłki do nadawcy. 

     • 25-736; Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach 
     • 25-303; Urząd Miasta Kielce 
     •  25-516Świętokrzyski Urząd Wojewódzki 
     • 25-369; Uniwersytet Jana Kochanowskiego

     WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
     SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: