• opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

  Kurier UPS Kielce

  Zamów kuriera UPS w Kielce korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę UPS w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier UPS Kielce

  Kielce to miasto położone w południowo – wschodniej części kraju, w Górach Świętokrzyskich. Jest stolicą województwa świętokrzyskiego. Stanowi centralny ośrodek aglomeracji kieleckiej, a także jest głównym centrum gospodarczym, naukowym, kulturalnym oraz wystawienniczo – targowym. Od kilkunastu lat w mieście istnieje Kielecki Park Technologiczny, który jest niezwykle atrakcyjny dla inwestorów. W Kielcach niegdyś dominowało przetwórstwo surowców mineralnych, jak rudy żelaza, miedź i ołów. Dziś dominuje przede wszystkim przemysł budowlany, materiałów budowlanych, elektromaszynowy, a także spożywczy i przetwórczy. Kurier w Kielcach to usługa budząca duże zainteresowanie wśród mieszkańców miasta i okolic. Na tym terenie funkcjonuje kilka firm transportowych, jednak najwięcej paczek wysyłanych jest za pośrednictwem kuriera UPS. W Kielcach znaleźć można 11 punktów UPS Access Point, w których można zarówno odebrać, jak i nadać przesyłkę. Paczki rozwożone są codziennie poniedziałku do piątku, między godziną 9:00 a 19:00 do klientów prywatnych oraz w godzinach roboczych do biur. Kurierzy mogą dostarczyć paczkę również w sobotę – wówczas należy wykupić tę opcję podczas składania zamówienia na wysyłkę. 

  kurier ups

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Nadaj przesyłkę UPS w Kielcach z GlobKurier.pl. Kurier UPS Kielce jest często wybieraną usługą przez mieszkańców tego miasta. Nic dziwnego – niskie ceny i wysoka jakość usług, a także łatwa dostępność punktów nadawczo – odbiorczych zdecydowanie zachęca do wybierania właśnie tego przewoźnika. Aby nadać paczkę kurierem UPS w Kielcach wystarczy wejść na stronę GlobKurier.pl i wycenić koszt wysyłki poprzez wypełnienie krótkiego formularzu. W nim należy podać informacje dotyczące wagi, wymiarów i ilości paczek. W tym kroku można też dokupić jedną z opcji dodatkowych,  jak wysyłka za pobraniem czy dostawa w weekend.

  Po zapoznaniu się z całkowitym kosztem nadania przesyłki należy kliknąć przycisk “zamów kuriera” i przejść do uzupełnienia niezbędnych danych adresowych odbiorcy i nadawcy. Przesyłkę można śledzić na każdym etapie jej podróży za pośrednictwem strony internetowej. Wysyłanie paczek w Kielcach przez serwis GlobKurier.pl to gwarancja najlepszych cen i najwyższej jakości usług. Na stronie znaleźć można jedynie znane, renomowane firmy kurierskie, które dostarczają paczki sprawnie i terminowo. Dodatkowo, nadając paczkę za pośrednictwem GlobKurier.pl nie trzeba posiadać konta klienta na stronie, jednak warto to zrobić, gdyż znacznie usprawni wysyłanie kolejnych paczek.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Kielce

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: