Menu

kurier InPost

Kurier InPost Kielce

Zamów kuriera InPost w Kielcach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Kielce

InPost jest przedsiębiorstwem kurierskim, które powstało w roku 2006. W tym samym roku nastąpił strajk listonoszy Poczty Polskiej, więc InPost wszedł niejako w ich rolę, zdobywając swoją pozycję na rodzimym rynku pocztowym. Firma zaczęła rozwijać się bardzo dynamicznie, tworzyć bardzo gęstą sieć logistyczną i dystrybucyjną, osiągając wreszcie kształt, z jakiego jest znana do dzisiaj. Należy również dodać, że działalność InPostu nie ogranicza się tylko do Polski. Słynne Paczkomaty tego przedsiębiorstwa można spotkać już we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Francji, Słowacji czy nawet w Rosji i za oceanem (Kanada). Kurierzy InPost: w jakim czasie rozwożą przesyłki? Kurier InPost pracuje w określonych ramach czasowych, dostarczając paczki i przesyłki do Paczkomatów, a także pod wskazany adres: do godziny 10:00; do godziny 12:00; do godziny 17:00. Paczki do 30 kg i o standardowych wymiarach (maksymalna suma wymiarów do 220 cm, najdłuższy bok do 120 cm) są dostarczane do 10:00 lub 12:00, paczki do 50 kg o standardowych wymiarach dostarczane są do godziny 17:00. InPost realizuje także zlecenia weekendowe, czyli tak zwaną Paczkę w Weekend. 

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Przesyłki dostarczane są do klientów w weekend, jeśli nadanie nastąpi w piątek lub sobotę do godziny 13:00. Usługa obejmuje ponad 6000 Paczkomatów w całej Polsce. To jedyny polski przewoźnik. InPost w Częstochowie: Paczkomaty, Oddziały InPost?
InPost objął Polskę siecią ponad 13 tysięcy Paczkomatów. Można z nich wygodnie odbierać i nadawać przesyłki. Uwaga: aktualnie wszystkie oddziały InPost pozostają zamknięte ze względu na pandemię koronawirusa! 

Tani kurier InPost? Z GlobKurier.pl to możliwe! Jeśli nie chcesz przepłacać, zamów kuriera przez GlobKurier.pl. Dzięki temu portalowi tani kurier (Częstochowa) zawiezie Twoją paczkę tam, gdzie chcesz. Podaj rozmiar paczki, jej wagę (i ilość, jeśli paczek jest więcej niż jedna) oraz typ (ekspresowe, standardowe), a portal oszacuje koszt Twojej przesyłki. Kurier InPost (Częstochowa) dostarczy Twoją paczkę pod wskazany przez Ciebie adres. To wszystko!

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Kielcach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: