Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Kielce

Zamów kuriera  Poczta Polska w Kielcach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Kielce

Obecnie Poczta Polska jest uznawana za największego operatora pocztowego na terenie Polski. W dodatku może pochwalić się ponad 460-letnią tradycją, co dodatkowo wpływa na poziom zainteresowania, jaki odczuwają wobec tej instytucji potencjalni klienci. Firma nieustannie stawia na rozwój, przez co aktualnie może pochwalić się dostępnością ponad 7500 placówek pocztowych i zatrudnieniem blisko 80 tysięcy pracowników. Co ważne operator pocztowy otworzył się na nowe możliwości i świadczy obecnie nie tylko usługi pocztowej. Oprócz tego możemy min. skorzystać z możliwości nadania paczki. W stolicy województwa świętokrzyskiego istnieje wiele cennych ośrodków gospodarczych, kulturalnych i edukacyjnych. Obecnie w Kielcach mieszka prawie 200 tysięcy mieszkańców. Z tego też względu coraz częściej niezbędne jest skorzystanie z ofert niezawodnego przewoźnika kurierskiego, który świadczy swoje usługi na terenie Kielc, całej Polski, Europy oraz świata. Warto wiedzieć, że w Kielcach nie brakuje również drobnych przedsiębiorców. Wobec tego realizowanie nadawania paczek przy pomocy usług takich jak Kurier Poczta Polska (czyli Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48), jest niezwykle skutecznym rozwiązaniem.

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Skorzystanie z usługi Kurier Poczta Polska jest możliwa w wybranych placówkach stacjonarnych. Dużym plusem jest fakt, że są one otwarte od poniedziałku do piątku, między godziną 7:00, a 20:00 oraz w soboty w godzinach 7:00 – 18:00. Oczywiście godziny otwarcia poszczególnych punktów pocztowych mogą się różnić. Niemniej jednak ich logistyczne rozmieszczenie gwarantuje dostęp do jedne z placówek w pobliżu, która będzie otwarta w wybranej przez nas godzinie. Co jeśli mimo długich godzin dostępu do stacjonarnych usług Poczty Polskiej, nie uda nam się dotrzeć do jednej z placówek? Alternatywą jest skorzystanie z propozycji GlobKurier.pl.  Zamów kuriera – dlaczego warto wybrać opcje dostępne na GlobKurier.pl? 

Wyobraź sobie, że przy pomocy wyłącznie urządzenia z dostępem do Internetu, jesteś w stanie w dowolnej sytuacji i wybranej pozie dnia, doprowadzić do zamówienia kuriera. Wówczas po wybraniu adresu, wskazaniu wagi i wymiarów paczki, możesz w prosty sposób doprowadzić do znalezienia najlepszej oferty nadania przesyłki. Platforma GlobKurier.pl to pośrednik pomiędzy potencjalnych klientem, a firmą kurierską. Dostępne rozwiązania pozwalają na automatyzację procesów nadania paczek. Zamówienie pracownika firmy kurierskiej pod wskazany adres, jest proste i szybkie. Po odebraniu przesyłki kurier zajmie się jej Transportem w wybraną lokalizację przez odbiorcę oraz zadba o dotrzymanie terminu.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Kielcach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: