Logo
Menu

kurier dpd

Kurier DPD Kielce

Zamów kuriera DPD w Kielcach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DPD w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Kielce

Jesteś mieszkańcem Kielc i zastanawiasz się jak wysłać paczkę by zapewnić sobie wysoką jakość usług a jednocześnie nie przepłacać? Chcesz wiedzieć, który tani kurier w Kielcach jest godny uwagi? W takim razie doskonale trafiłeś. Jedną z propozycji, którą warto rozważyć jest oferta kuriera DPD. Firma ta cieszy się doskonałą opinią i potrafi zadbać zarówno o klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Co więcej, dzięki naszej stronie możesz skorzystać z jego usług jeszcze taniej i wygodniej. Kurier DPD – co warto wiedzieć o tej firmie kurierskiej? DPD to jedna z najbardziej znanych firm kurierskich o globalnym zasięgu. Przedsiębiorstwo to rozpoczęło swoją działalność we Francji w latach 70 tych ubiegłego wieku. Obecnie jest to firma przewozowa świadcząca usługi kurierskie zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Transportuje listy, paczki, palety i przesyłki niestandardowe oferując szybki czas dostawy (również w przypadku przesyłek międzynarodowych) oraz atrakcyjne ceny. Firma DPD wciąż się rozwija i oferuje nowoczesne rozwiązania. Wśród nich wymienić możemy choćby możliwość dokonywania płatności kartą u kuriera. 

kurier dpd

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kurier DPD Kielce – oferta dla mieszkańców. DPD to firma kurierska, która dba o swoich klientów oferując im możliwość skorzystania z wielu punktów nadawania i odbioru paczek. Nie inaczej jest w przypadku Kielc. W mieście tym znajdziemy kilkanaście punktów tego kuriera, wśród których wymienić możemy te znajdujące się na ulicach Rolnej, Warszawskiej, Adama Mickiewicza czy Podklasztornej. Kurierzy DPD najczęściej dostarczają paczki w godzinach porannych i południowych, choć istnieje możliwość ustalenia dostawy w innych godzinach. Paczki możemy również nadać za pomocą internetu. Tani kurier w Kielcach? Skorzystaj z Globkurier.pl! Zamawiając kuriera przez internet warto wybrać najkorzystniejsze finansowo rozwiązanie. 

Jest nim nasza platforma transportowa. Globkurier.pl to agregator klientów dla firm kurierskich, dzięki czemu możemy wynegocjować z nimi znacznie niższe ceny – zarówno w przypadku indywidualnych przesyłek, jak i w ramach oferty dla firm. Oszczędności mogą wynosić nawet 70 procent w porównaniu z regularną ofertą, jaką ma dla swoich klientów kurier DPD. Oszczędzasz więc naprawdę sporo. Co więcej, oszczędności dotyczą nie tylko pieniędzy, ale również czasu. Zamawianie kuriera DPD jest bowiem niezwykle proste – musisz jedynie zmierzyć oraz zważyć swoją paczkę a następnie informacje te podać wraz z adresem nadania i dostawy paczki. Kurier sam odbierze paczkę spod drzwi twojego domu. Szybko, sprawnie i bezpiecznie. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Kielcach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: