Menu

Kurier DHL logo

Kurier DHL Kielce

Zamów kuriera DHL w Kielce korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Kielce

Kielce, stolica województwa świętokrzyskiego, znajdują się w centralnej części Polski. Przez miasto przechodzą setki paczek, wysyłanych zarówno na wschód, jak i zachód Polski. Miasto stanowi ważny punkt dla firm kurierskich. Zamieszkuje je prawie 200 tysięcy osób, a lokalne firmy, magazyny i sklepy wysyłkowe zlecają liczne przesyłki każdego dnia. Gdzie działa kurier DHL w Kielcach? W stolicy województwa świętokrzyskiego paczki DHL nada się w wielu punktach. Niestandardowe paczki, przesyłki paletowe i inne nietypowe ładunki klienci odbierają i dostarczają do siedziby kurier DHL Kielce. Punkt DHL Parcel znajduje się przy ulicy Skrajnej 59 B i pracuje od poniedziałku do soboty. W dni robocze paczki są przyjmowane i wydawane między 8 a 18, natomiast w soboty od 8 do 14. Kurierzy rozwożą paczki bezpośrednio do domów klientów oraz do Punktów Odbioru Paczek od wczesnych godzin porannych do wieczora. W soboty paczki odbiera się jedynie w godzinach przedpołudniowych lub w czynnych punktach POP.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Standardowe przesyłki DHL można nadać w kilkudziesięciu sklepach Żabka zlokalizowanych głównie w centrum miasta. Wiele punktów mieści się w okolicach Wzgórza Zamkowego, jednak Żabki przyjmujące paczki do 25 kg znajdzie się również na osiedlach: Skarpa, Szydłówek, Jagiellońskie, Stary Czarnów lub Zagórska Północ i Południe. Kurier DHL posiada punkty POP także w markecie Kaufland oraz w salonach Relay. W większości punktów DHL POP dozwolone jest nadawanie paczek za pobraniem w cenie do 1000 zł.Tani kurierzy w Kielcach – zamów usługi kurierskie przez Internet Usługa zamów kuriera przez platformę globkurier.pl to prosty sposób, by tanio korzystać z przesyłek DHL. Serwis wynegocjował dla swoich użytkowników ceny niższe nawet o 70% w porównaniu do cennika dla pozostałych klientów DHL.

Tani kurier Kielce dostarcza paczki krajowe i zagraniczne. Międzynarodowe paczki docierają do odbiorców drogą lądową i samolotową, nawet do tak odległych krajów jak Australia i Nowa Zelandia. Ceny są atrakcyjne w każdym przypadku – za paczkę do 5 kg z Kielc do Australii zapłaci się mniej niż 200 zł.
Usługi firm kurierskich zamawia się przez Internet łatwo i szybko. List przewozowy przygotowuje się w kilka sekund, zwłaszcza gdy posiada się listę stałych odbiorców. Dla przesyłek masowych użytkownicy globkurier.pl mogą wygenerować zbiorcze listy przewozowe, które ograniczą liczbę formalności związanych z dowozem towarów do klientów. Do każdej paczki można dokupić ubezpieczenie, obowiązujące w razie zniszczenia lub zagubienia przesyłki w czasie transportu.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Kielcach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: