Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Kraków

Zamów kuriera UPS w Krakowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę UPS w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Kraków

Zastanawiasz się, jak nadać paczkę w Krakowie? Zależy Ci na terminowej i niedrogiej przesyłce? Platforma GlobKurier.pl to miejsce, gdzie w kilku prostych krokach skorzystasz z usług najlepszych firm przewozowych. Jedną z naszych propozycji jest kurier UPS. Chcesz wysłać paczkę, kopertę czy przesyłkę ekspresową? Mamy dla Ciebie zawsze atrakcyjne ceny przesyłek krajowych, jak i międzynarodowych. Sprawdź, jak skorzystać z usług UPS w Twoim mieście i ciesz się szybką dostawą, nawet w jeden dzień roboczy. Kurier UPS Kraków – sprawdzony przewoźnik na miarę Twoich potrzeb Kurierzy UPS doręczają paczki już od ponad 100 lat. Każdego dnia pracownicy obsługują 220 krajów. Wykorzystywane są do tego celu rowery, samochody, samoloty, a ostatnio także drony. Zamawiając kuriera z odbiorem w Krakowie adresat może spodziewać się go zazwyczaj w godzinach od 9:00 do 19:00. Jeśli ten przedział czasowy nie jest korzystny, za miejsce docelowe możesz wskazać także jeden ze stu punktów odbioru. Większość z nich czynna jest w godzinach od 6:00 do 22:00, a niektóre nawet przez całą dobę. 

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

UPS to firma ciesząca się zaufaniem i korzystająca z najnowocześniejszych rozwiązań. Na całym świecie zatrudnia ponad 540 tys. pracowników. Korzystając z jej usług możesz zaplanować dostawę oraz wskazać dzień doręczenia. Do wyboru masz również usługi dodatkowe. Zamawiając doręczenie przez naszą platformę wysyłasz przesyłki w konkurencyjnych cenach. Sprawdź, jak zrobić to szybko i sprawnie. Jak wysyłać paczki nie przepłacać – tani kurier Kraków. Twoja paczka jest już spakowana i szukasz najtańszej opcji wysyłki? Wejdź na GlobKurier.pl zamów kuriera, który szybko doręczy Twoją przesyłkę. W wymagane pola wpisz parametry paczki i dokonaj prostej wyceny. Z proponowanych opcji wybierz nadanie, które najbardziej Ci odpowiada. W zależności od miejsca odbioru możesz skorzystać z doręczenia standardowego lub ekspresowego – do godziny 10:30, 12:00 lub 14:00. 

Po wyborze najlepszej propozycji kuriera UPS, zapłać za przesyłkę i oczekuj na jej odbiór. Jeśli nie chcesz czekać na kuriera możesz dowieść pakunek do jednego z trzech terminali, które znajdują się w Krakowie. Punkty te pracują zazwyczaj między godziną 8:30 a 18:00. Szczegółową lokalizację oraz godziny otwarcia sprawdzisz na naszej stronie internetowej. Przez platformę GlobKurier.pl możesz wysyłać paczki zarówno krajowe, jak i zagraniczne. Jeśli prowadzisz firmę lub sklep internetowy skorzystaj z opcji nadania kilku przesyłek. Znajdź u nas najlepszą ofertę dla siebie i ciesz się z szybkich doręczeń. Status przesyłki możesz łatwo śledzić w naszym serwisie. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Krakowie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: