Menu

kurier InPost

Kurier InPost Kraków

Zamów kuriera InPost w Krakowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Kraków

Kraków jest drugim co do wielkości i liczby mieszkańców miastem w kraju. Znajduje się w nim siedziba władz województwa małopolskiego, a także siedziby Polskiej Akademii Umiejętności, Narodowego Centrum Nauki, Centrum Operacji Lądowych i wielu innych, ważnych dla Polski instytucji. Jest również centralnym ośrodkiem metropolitalnym aglomeracji krakowskiej i Krakowskiego Obszaru Metropolitalnego.Kraków pełni funkcję centrum administracyjnego, kulturalnego, edukacyjnego, naukowego, gospodarczego, usługowego i turystycznego. Na terenie miasta znajduje się wiele placówek, które mają duże znaczenie nie tylko dla kraju, ale i na płaszczyźnie międzynarodowej. Kraków jest również jednym z kluczowych węzłów kolejowych w Polsce.

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kurier w Krakowie to usługa często wybierana przez mieszkańców tego miasta i całej aglomeracji. Nic dziwnego – wybierając tę metodę wysyłki paczek i listów można mieć pewność szybkiego i terminowego dostarczenia przesyłek. Na terenie Krakowa działa kilka firm transportowych, dzięki czemu mieszkańcy mogą cieszyć się naprawdę bogatą i zróżnicowaną ofertą. Największą popularnością cieszy się jednak firma InPost, która wyróżnia się spośród konkurencji niskimi cenami, wysoką jakością usług, a także szeroką ofertą wysyłek krajowych i międzynarodowych. Na terenie całego Krakowa znajduje się blisko 280 punktów, w których można nadać i odebrać przesyłkę InPost. Kurierzy InPost doręczają przesyłki w dni robocze – od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 17.00. Nadaj przesyłkę InPost w Krakowie z GlobKurier.pl. Kurier InPost Kraków to usługa, z której często korzystają mieszkańcy Krakowa i okolic. 

Zarówno osoby prywatne, firmy, jak i instytucje mogą wybierać spośród szerokiej oferty tego przewoźnika. Punkty nadawcze i odbiorcze są gęsto rozmieszczone we wszystkich częściach miasta umożliwiają szybki i łatwy dostęp do wszystkich oferowanych usług. Chcąc wysłać przesyłkę kurierem InPost w Krakowie należy jedynie wejść na stronę GlobKurier.pl, gdzie przy pomocy prostego formularza można szybko wycenić swoją przesyłkę. Potrzebne są do tego wymiary, waga oraz ilość paczek. Następnie należy kliknąć przycisk “zamów kuriera” i przejść do wypełniania danych adresowych odbiorcy i nadawcy. Na każdym etapie podróży paczki można śledzić jej aktualne położenie.  Wysyłając przesyłki za pośrednictwem strony GlobKurier.pl nie trzeba posiadać konta użytkownika w serwisie. Warto jednak to rozważyć, gdyż wiążą się z tym dodatkowe benefity oraz jeszcze szybszy proces wysyłania kolejnych paczek. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Krakowie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: