Logo
Menu

kurier dpd

Kurier DPD Kraków

Zamów kuriera DPD w Krakowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DPD w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Kraków

Mieszkasz w Krakowie i zastanawiasz się z jakich usług kurierskich skorzystać by nie przepłacać? Na szczęście, masz sporo opcji. Wśród nich, wyjątkowo atrakcyjną ofertę ma kurier DPD. Kraków jest jednym z miast, które obsługuje ten międzynarodowy przewoźnik. Co więcej, zamówienie kuriera może być nie tylko tanie, ale również bardzo wygodne. Wystarczy, że skorzystasz z oferty naszej firmy. DPD – co warto wiedzieć o tej firmie kurierskiej. DPD jest jedną z największych firm kurierskich działających na terenie naszego kraju. To firma, która powstała w latach 70 tych we Francji a obecnie jest gigantem o globalnym zasięgu, który oferuje przesyłki prywatne i biznesowe zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. To co wyróżnia ofertę DPD na tle innych firm kurierskich to nie tylko atrakcyjne ceny, ale również szereg udogodnień takich jak możliwość śledzenia czy przekierowania paczki. Co więcej, kurier DPD był pierwszą firmą, która w 2016 roku wprowadziła możliwość opłacania paczki za pobraniem kartą bezpośrednio u kuriera.

kurier dpd

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kurier DPD Kraków – na co mogą liczyć mieszkańcy miasta. DPD jest firmą, która posiada ponad 50 oddziałów zlokalizowanych w całej Polsce. Punktów, w których możemy odebrać lub nadać paczkę nie brakuje również w Krakowie. Wśród nich wymienić możemy między innymi Punkt nadań i odbioru na Osiedlu Złotego Wieku 96, Josepha Conrada 63 czy Bociana 4B/42. Punkty otwarte są od godziny 10 do 18 dzięki czemu większość osób nie ma problemu z nadaniem paczki w swojej okolicy. Warto jednak mieć świadomość, że kurier DPD w Krakowie nie wymaga od nas wyjścia z domu. Z powodzeniem możemy zamówić go przez internet. Zamów kuriera DPD przez Globkurier.pl i płać mniej. Oczywiście, możesz zamówić kuriera DPD w Krakowie korzystając ze strony przewoźnika. Ze swojej strony oferujemy ci jednak znacznie bardziej korzystną finansowo opcję. 

Korzystając z naszej platformy transportowej Globkurier.pl możesz sporo zaoszczędzić a przy tym zamawianie kuriera jest niezwykle proste i intuicyjne. Jako agregat nowych klientów negocjujemy z firmami kurierskimi ceny dla naszych klientów, co sprawia, że są one niższe nawet o kilkadziesiąt procent. Oferujemy atrakcyjną ofertę nie tylko dla klientów indywidualnych ale również dla firm.
W jaki sposób z niej skorzystać? To bardzo proste. Wystarczy, że w formularzu na naszej stronie wpiszesz adres nadania oraz odbioru paczki, podasz jej gabaryty oraz wagę. Otrzymasz wówczas szybką wycenę. Jeśli zdecydujesz się zamówić kuriera pozostaje wykonanie bezpiecznej płatności online oraz wydrukowanie listu przewozowego. Zamówienie kuriera jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie. Przekonaj się i dołącz do grona zadowolonych użytkowników naszej platform.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Krakowie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: