Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Warszawa

Zamów kuriera  Poczta Polska w Warszawie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Warszawa

Warszawa jest stołecznym miastem Polski, położonym w jej centralnej części, w województwie mazowieckim. Jednocześnie jest największym i najludniejszym miastem w kraju i stanowi bardzo istotny węzeł drogowy, kolejowy i lotniczy.W Warszawie znajdują się między innymi siedziby Prezydenta RP, Sejmu i Senatu oraz Narodowego Banku Polskiego. Miasto wciąż się rozrasta i przyciąga najlepszych inwestorów spoza kraju. Jest to ważny ośrodek naukowy, polityczny, gospodarczy i kulturalny. Kurier w Warszawie to usługa ciesząca się dużym powodzeniem zarówno w tym mieście, jak i w całej aglomeracji. Mieszkańcy i przedsiębiorcy ze stolicy mają szeroki wybór przewoźników, jednak to właśnie po usługi od Poczty Polskiej sięgają najczęściej – Pocztex Ekspres 24 lub Pocztex Kurier 48. W Warszawie znajduje się aż 116 oddziałów Poczty Polskiej, które rozmieszczone są we wszystkich dzielnicach miasta. Pocztex Ekspres 24 jest usługą, dzięki której najszybciej można dostarczyć paczkę do adresata. Może on odebrać swoją paczkę już w ciągu dwóch dni roboczych po dniu nadania, od poniedziałku do piątku. 

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Podczas wysyłania można zdecydować się również na jedną z opcji dodatkowych, jak doręczenie do 8:00, doręczenie do 9:00, doręczenie do 12:00, doręczenie na wskazaną godzinę, doręczenie po godzinie 17:00 lub doręczenie we wskazanym dniu. Z kolei wysyłka Pocztex Kurier 48 umożliwia dostarczenie przesyłki najpóźniej do trzeciego dnia roboczego po dniu nadania, od poniedziałku do piątku. Nadaj przesyłkę kurierską Pocztex w Warszawie z GlobKurier.pl. Kurier Poczta Polska Warszawa to niezmiennie najczęściej wybierana usługa pośród wszystkich dostępnych usług kurierskich w stolicy. Korzystają z niej zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa. Dzięki korzystnym cenom i szerokiej dostępności usługa ta wciąż zyskuje nowych zwolenników. 

Chcąc nadać paczkę kurierem Pocztex Ekspres 24 lub Pocztex Kurier 48, należy odwiedzić stronę GlobKurier.pl i wypełnić niezbędne pola w formularzu do jej wyceny. W tym celu konieczne jest podanie wagi, wymiarów oraz ilości paczek. Następnie należy kliknąć przycisk “zamów kuriera” i rozpocząć uzupełnianie danych adresowych odbiorcy i nadawcy. Każdą wysłaną paczkę można śledzić za pośrednictwem strony internetowej, aż do momentu trafienia do adresata. Korzystanie z serwisu GlobKurier.pl to gwarancja najwyższej jakości usług, najniższych cen oraz terminowości. Coraz więcej osób decyduje się na nadawanie przesyłek właśnie tą drogą, gdyż jest ona szybka i pewna.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Warszawie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: