• Kurier DHL logo

  Kurier DHL Kraków

  Zamów kuriera DHL w Krakowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DHL Kraków

  Usługi logistyczne, jakie świadczy kurier DHL Kraków, są na wysokim poziomie. Dostarczanie i odbiór przesyłek zarówno o standardowych wymiarach, jak i gabarytowych czy paletowych jest wykonywane bezpiecznie i terminowo. W miastach wojewódzkich o dużej powierzchni oraz liczbie mieszkańców, do jakich należy dawna stolica Polski, zamówienie kuriera może stwarzać problemy, jednak korzystając z możliwości, jakie daje profesjonalny operator logistyczny, tani kurier Kraków jest w zasięgu ręki. Sprawdzony kurier DHL w Krakowie. Kurier DHL, czyli przewoźnik globalnego lidera w zakresie logistyki również na terenie Krakowa spisuje się doskonale. Przesyłki dostarczane zgodnie z regulaminem są w pełni bezpieczne, traktowane z należytą ostrożnością. Godziny dostarczenia zależą od rejonu dowozu, a w zależności od sytuacji, również indywidualnych ustaleń. Również gdy korzystasz z opcji zamów kuriera DHL w Krakowie, odbiór przesyłek następuje bez zbędnej zwłoki. Do nadawania i odbioru przesyłek standardowych, do wagi 25/31,5 kg można skorzystać z licznych POP-ów, czyli Punktów Obsługi Przesyłek DHL. Flota pojazdów DHL oraz sprzęt usprawniający obsługę przesyłek zapewnia pełen profesjonalizm usług kurierskich DHL w Krakowie.

  kurier dhl

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Kurier DHL i POP Kraków. Dzięki współpracy kurierów DHL z licznymi POP, obsługa przesyłek jest znacznie bardziej przyjazna dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Usługi, jakie może świadczyć DHL – tani kurier Kraków, rozszerzone są o odbiór w punkcie POP lub automacie POP. W Krakowie dostępne są one w wielu punktach partnerskich: w sklepach sieci żabka, w sklepach Stokrotka Express, w wybranych marketach Kaufland, Lewiatan, Inmedio, na stacjach Shell, automatach DHL POP w Biedronkach. Punkt Obsługi Klienta DHL na rejon Kraków ma siedzibę w Staniątkach 735, 32-005 Niepołomice. Umiejscowiony jest w pobliżu terminalu, pod który podlega każdy kurier DHL Kraków. Dogodne godziny otwarcia sprawiają, że każdy klient jest w stanie załatwić swoją sprawę bez zbędnej zwłoki.

  Zamów kuriera DHL online z Globkurier.pl
  Jeżeli kurier DHL jest usługą, na którą się decydujesz, możesz skorzystać z możliwości zamów kuriera na portalu GlobKurier.pl. To szansa, aby tani kurier Kraków był w najkorzystniejszej dla Ciebie cenie i terminie. Wystarczy:
  wejść na stronę z szybką wyceną, podać wymiary, wagę, ilość przesyłek oraz inne niezbędne do wyceny informacje, wybrać ofertę, uzupełnić dane i opłacić przewóz,
  czekać na kuriera DHL w Krakowie w umówionym terminie. Profesjonalny Operator Logistyczny GlobKurier.pl posiada pełną ofertę najlepszych przewoźników, obsługujących niemal każdy rodzaj przesyłek, dlatego tani kurier Kraków jest w zasięgu Twojej ręki.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Krakowie.

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: