Logo
Menu

orlen paczka

Kurier ORLEN Paczka Kraków

Zamów kuriera ORLEN Paczka w Krakowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier ORLEN Paczka Kraków

Interesuje Cię kurier ORLEN Paczka Kraków i chcesz wiedzieć, jak działa ta usługa? A może szukasz informacji o punktach odbioru paczek, których w Krakowie znajdziesz kilkadziesiąt? Kurier ORLEN Paczka, wcześniej “Paczka w RUCHu” jest tanim i wygodnym sposobem na nadanie paczek o standardowych wymiarach do punktu odbioru. Sprawdź możliwości tanich kurierów w Krakowie z GlobKurier.pl i zamów kuriera dla swoich paczek. Tani kurier Kraków w ramach usługi Orlen Paczki realizuje dostawy do punktów odbioru. Pozwala to na obniżenie kosztów wysyłki i jej szybką realizację. Dlatego też przesyłkę, którą odbierze kurier ORLEN Paczka w Krakowie, możesz nadać przy okazji: zakupów – korzystając ze sklepów z podpisaną umową o współpracy, zlecania różnorodnych usług – w partnerskich punktach usługowych, tankowania – na wybranych nawet całodobowych stacjach benzynowych Orlen, odwiedzania saloników prasowych oraz kiosków RUCHu/ wyjazdu czy wyjścia na spacer, w dostępnych automatach paczkowych Orlen. Liczba punktów, które obsługuje kurier ORLEN Paczka, systematycznie rośnie. Pozwalają na nadanie i odbieranie wybranych rodzajów paczek. Dodaj usługę do cennika albo po prostu zamów kuriera i skorzystaj z wygodnego nadania dokładnie wtedy, gdy tego potrzebujesz. 

orlen paczka

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Paczki, które obsługuje kurier ORLEN Paczka Kraków, mają ograniczone gabaryty, jak w każdej usłudze kurierskiej. Tu przesyłka standardowa może ważyć maksymalnie 20 kilogramów i mieć 20 x 30 x 50 centymetrów. Niemal każdy kurier ORLEN Paczka pracuje od wczesnych godzin porannych, dostarczając przesyłki razem z gazetami i innymi towarami. Przesyłka po nadaniu jest dostarczana w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych, choć zwykle czas dostawy nie przekracza 1-2 dób. Odbiorca ma natomiast aż trzy dni na odbiór paczki. Otrzymuje odpowiednie powiadomienie wysłane drogą mailową oraz smsową. Mimo iż jest to tani kurier Kraków, zaawansowane systemy pozwalają na monitorowanie przesyłki na każdym etapie. Zamów kuriera i przekonaj się, jak łatwo nadać gotową paczkę w wybranym punkcie. 

Chcesz skorzystać z możliwości, jakie daje kurier ORLEN Paczka Kraków w maksymalnie niskich cenach? Skorzystaj z oferty profesjonalnego operatora logistycznego GlobKurier.pl. To proste i możliwe nawet bez rejestracji:

1. Wypełnij formularz z szybką wyceną.

2. Wybierz opcję kurier ORLEN Paczka.

3. Opłać przesyłkę i zamów kuriera.

Następny krok to przyniesienie przesyłki do pobliskiego punktu nadania. Jej droga się właśnie rozpoczyna. Jeżeli wysyłasz dużo paczek lub chcesz mieć dostęp do promocji, zarejestruj się na stronie i w razie potrzeby skontaktuj z obsługą GlobKurier.pl.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Krakowie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: