Menu

orlen paczka

Kurier ORLEN Paczka Nowy Sącz

Zamów kuriera w Nowym Sączu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier ORLEN Paczka Nowy Sącz

Zamów kuriera na platformie GlobKurier.pl i nie przepłacaj na dostawie. ORLEN Paczka to komfortowa forma dostawy zarówno dla nadawcy, jak i odbiorcy. Przesyłkę wyślesz wygodnie w jednym z punktów ORLEN. Dostępne są one na stacjach paliw czy w kioskach RUCHu. Dokonaj szybkiej wyceny na naszej stronie internetowej i udaj się do najbliższego punktu w celu nadania przesyłki. Na tym rozwiązaniu skorzysta także odbiorca, który po paczkę będzie mógł się udać wracając ze spaceru z psem czy odbierze ją tankując samochód. Kurier ORLEN Paczka to możliwość wysyłki małej paczki, której waga nie przekracza 20 kg. Wymiary przesyłki powinny wynosić maksymalnie 20 cm x 30 cm x 50 cm. Dostawa przesyłki zajmuje do 3 dni roboczych. Ta forma dostawy to wygodne nadanie i odbiór w jednym z punktów ORLEN. W Nowym Sączu znajduje się około 8 takich punktów i są one zlokalizowane m.in. na stacjach paliw czy kioskach ruchu. Przybliżone godziny, w jakich można nadać przesyłkę to miedzy 6:00 a 19:00. Wykaz punktów oraz dokładny czas pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej. Pamiętaj, że samodzielnie wybierasz lokalizację oraz godzinę, w której dokonasz nadania. To wygodne i komfortowe rozwiązanie, które pozwoli Ci zaoszczędzić czas. Tani kurier Nowy Sącz to oferta wysyłki paczek, z której mogą skorzystać zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni. Jako platforma logistyczna negocjujemy z przewoźnikami konkurencyjne ceny na wysyłkę paczek, z których i Ty możesz skorzystać. Sprawdź nasze propozycje i zaoszczędź na wysyłce. Zobacz, jak łatwo złożyć zlecenie za pośrednictwem naszej strony internetowej. 

orlen paczka

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Chcesz wysłać małą paczkę i interesuje Cię tani kurier Nowy Sącz? Sprawdź naszą ofertę na tanie doręczenia dla klientów indywidualnych i biznesowych. Zamów kuriera i wysyłaj w konkurencyjnych cenach. Jak zamówić wysyłkę przewoźnikiem ORLEN? Na GlobKurier.pl odnajdź formularz szybkiej wyceny i wprowadź do niego dane przesyłki. System poprosi Cię o podanie wagi paczki oraz jej wymiarów. Z proponowanych opcji dostawy wybierz kurier ORLEN Paczka jeśli tą usługą jesteś zainteresowany. 

 

Opłać zamówienie i udaj się do wybranego przez siebie punktu ORLEN w celu nadania paczki. Co będzie działo się z przesyłką po jej wysłaniu? Śledź postępy w realizacji dostawy na naszej stronie internetowej. Łatwo ustalisz, kiedy paczka pojawi się w punkcie odbiorcy. Usługa ORLEN Paczka to także możliwość otrzymania powiadomienia SMS w momencie gotowości przesyłki do odbioru. Wysyłaj wygodnie paczki z GlobKurier.pl. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Nowym Sączu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: