Menu

kurier dpd

Kurier DPD Nowy Sącz

Zamów kuriera DPD w Nowym Sączu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Nowy Sącz

Nowy Sącz to trzecie pod względem liczby mieszkańców miasto województwa małopolskiego, stolica Sądecczyzny, w Kotlinie Sądeckiej u podnóża masywów górskich. W ostatnich latach jest to miejsce, gdzie gospodarka rozwija się bardzo dynamicznie dzięki wielu nowym firmom i inwestycjom. Mieszkańcy Nowego Sącza chętnie wysyłają przesyłki do bliskich za granicą i korzystają z zakupów internetowych, co przekłada się na duże zainteresowanie usługami kurierskimi. Wiele osób obawia się, że wysyłanie paczek kurierem jest skomplikowane i czasochłonne, w szczególności jeżeli chodzi o nietypowe zlecenia, na przykład paczki zagraniczne, palety firmowe czy przedmioty niewymiarowe. Nie jest to prawdą. Żeby nadać przesyłkę kurierską w Nowym Sączu, nie musisz nawet wychodzić z domu! Kurier DPD zamówiony poprzez internetową platformę Globkurier.pl przyjedzie do Ciebie do domu lub miejsca pracy i odbierze ją spod Twoich drzwi. Możesz również samodzielnie dostarczyć paczkę do jednego z ośmiu punktów stacjonarnych DPD PickUp na terenie Nowego Sącza.

kurier dpd

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Wypełniając formularz na stronie internetowej podajesz parametry paczki, kraj nadania i odbioru oraz usługi dodatkowe, którymi jesteś zainteresowany i na tej podstawie otrzymujesz wycenę u wszystkich przewoźników, w tym DPD. Jest to najszybszy i najskuteczniejszy sposób, by porównać dostępne oferty. Za dostawę przesyłki płacisz tak, jak za zakupy internetowe – możesz także wybrać opcję zapłaty przez odbiorcę za pobraniem.  Obawiasz się, czy Twoja przesyłka dotrze do celu? Możesz ją śledzić w systemie Globkurier.pl, wystarczy podać numer paczki. Wybór oferty DPD oznacza dla klientów wiele korzyści, między innymi:

  • to czołowa firma kurierska w Europie, która realizuje zlecenia w 190 krajów świata, dążąc do zapewnienia jednakowego, wysokiego poziomu obsługi w każdym z nich;
  • firma zatrudnia około 5 tys. kurierów w Polsce i korzysta z imponującej floty 460 samochodów dostawczych;
  • to tani kurier w Nowym Sączu, oferta wyróżnia się dobrym stosunkiem jakości do ceny;
  • możesz samodzielnie przynieść przesyłkę do punktu odbioru lub podać kurierowi, który przyjedzie do Ciebie do domu;
  • krótki przewidywany czas dostawy (jeden dzień roboczy w przypadku standardowych paczek krajowych) i gwarantowany (2-5 dni roboczych).
  • wygodne rozwiązania dla firm: abonament do 50 paczek miesięcznie i umowa handlowa w przypadku większej liczby, opcje dostawy DPD Today jeszcze tego samego dnia i Dostawy Nocne; kompleksowe wsparcie procesu logistycznego poprzez platformę Globkurier.pl.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Nowym Sączu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: