Logo
Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Nowy Sącz

Zamów kuriera UPS w Nowym Sączu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Nowy Sącz

UPS jako jeden z najczęstszych kurierskich wyborów klientów świadczy swoje usługi nie tylko w przypadku dużych ośrodków miejskich, ale też dla mniejszych miast, takich jak na przykład Nowy Sącz. Zobaczmy jak UPS działa w mniejszych miastach województwa małopolskiego. Nowy Sącz – miasto z długą tradycją i relatywnie dużą liczbą mieszkańców oraz działających firm z branży e-commerce każdego dnia jest obszarem, w którym nadaje się i odbiera setki, by nie rzec tysiące paczek. Z tego też względu wymaga się, by w dzisiejszych czasach firmy kurierskie realizowały wszelkie usługi w tym zakresie z poszanowaniem wymagających standardów. Wśród wielu firm z branży kurierskiej to właśnie UPS stanowi jeden z najlepszych wyborów. Dlaczego UPS jest tak popularny w Nowym Sączu? Głównie ze względu na bardzo konkurencyjne ceny usługi, a także szybki czas realizacji usługi dostarczenia przesyłki do odbiorcy. Co więcej, paczka w UPS zawsze jest bezpieczna, czego dowodem jest wysokie zabezpieczenie paczki na wypadek jakiegokolwiek nieszczęśliwego wypadku. 

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Innym istotnym udogodnieniem, jakim pochwalić się mogą mieszkańcy Nowego Sącza korzystający z usług taniego kuriera UPS, jest możliwość przekierowania paczki wprost do oddziału UPS Access Point. Czym jest Access Point? To placówka, która realizuje usługi UPS w zakresie nadawania i odbierania przesyłek. Dzięki temu nie musimy czekać na wizytę kuriera w domu – możemy z powodzeniem wyjechać na kilka dni bez obaw, a już po przyjeździe w dowolnym czasie udać się do placówki Access Point, by odebrać należny nam pakunek. Ile punktów UPS Access Point znajdziemy w Nowym Sączu? Jedna taka placówka znajduje się w samym centrum miasta, co sprzyja szybkości dotarcia tam. Dla osób, którym podróż do centrum Nowego Sącza jest nie po drodze, przygotowana została jeszcze jedna placówka w sąsiedniej miejscowości Chełmiec. Bez względu na to, większość paczek i tak zostaje dostarczona bezpośrednio do odbiorcy oczekującego w domu. 

Kurier UPS, pracujący od godziny 9:00 do 19:00 wcześniej poinformuje nas o planowanych odwiedzinach – dzięki temu każdy z nas może zaplanować sobie dzień w taki sposób, by na czas powrócić do domu, odebrać przesyłkę i cieszyć się zakupionym towarem bądź prezentem. Globkurier, partner logistyczny specjalizujący się w pośrednictwie usług kurierskich umożliwia nam łatwe i tanie nadanie paczki z UPS. Wystarczy, że na głównej stronie globkurier.pl wpiszemy dokładne dane naszej przesyłki, uwzględniając informacje o jej wysokości, długości, szerokości i wadze, a następnie poczekamy chwilę na listę ofert wszystkich firm kurierskich, które oferują taką usługę. Oczywiście UPS jest jednym z tych oferentów, który proponuje nam najkorzystniejsze warunki współpracy, zarówno dla osób fizycznych, jak i dla firm działających w regionie Nowego Sącza. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Nowym Sączu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: