• kurier InPost

  Kurier InPost Nowy Sącz

  Zamów kuriera InPost w Nowym Sączu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier InPost Nowy Sącz

  Zamierzasz nadać przesyłkę w Nowym Sączu? Chcesz skorzystać z usług kuriera InPost? Jako platforma logistyczne współpracujemy z tym przewoźnikiem i mamy dla Ciebie korzystne cenowo opcje wysyłki. Zamów kuriera, który odbierze przesyłkę ze wskazanego adresu lub dokonaj nadania samodzielnie w paczkomacie. Wybierz wygodne rozwiązanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb. Dzięki możliwości szybkiej wyceny na naszej stronie internetowej szybko sprawdzisz koszt przesyłki. Wyślesz z nami przesyłkę o standardowym czasie doręczenia, jak i ekspresową. Na platformie GlobKurier.pl oferujemy Ci możliwość nadania przesyłki zarówno kurierem, jak i paczkomatem. W pierwszym przypadku doręczenie zostanie zrealizowane pod wskazany przez Ciebie adres. Kurier InPost pracuje od poniedziałku do piątku. Jego przyjazdu spodziewać się można w między godziną 9 a 17. W przypadku, kiedy zdecydujesz się na wysyłkę paczkomatem masz do wyboru ponad 40 punktów zlokalizowanych w Nowym Sączu. Ten rodzaj nadania jest jednym z najwygodniejszych. 

  kurier InPost

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Samodzielnie wybierasz paczkomat zlokalizowany najbliżej Twojego domu lub miejsca pracy i udajesz się do niego w dogodnej dla Ciebie porze. Paczkomaty usytuowane są zazwyczaj na większych osiedlach oraz przy lokalach usługowo-handlowych. Dzięki temu łatwo je odnaleźć oraz do nich dotrzeć. Kiedy paczka będzie do odebrania? Status wysłanych przesyłek możesz śledzić na platformie GlobKurier.pl. Potrzebny będzie Ci numer zlecenia lub listu przewozowego. Śledzenie statusu na bieżąco pozwoli łatwo przewidzieć przybliżony czas doręczenia. Jak sprawnie zamówić kuriera InPost lub nadanie w paczkomacie? Jeśli Twoja paczka jest już spakowana dokonaj jej pomiarów. Posiadając te dane odnajdź formularz szybkiej wyceny. 

  Znajdziesz go na górze naszej strony internetowej. Wpisz w nim niezbędne dane, są to m.in. waga przesyłki oraz jej wymiary. Wśród zaoferowanych przez system opcji wysyłki wybierz właściwą. W tym przypadku będzie to “InPost-Kurier” dla dostawy kurierem lub “InPost-Paczkomaty” dla wysyłki paczkomatem. W następnym kroku uzupełnij dane adresowe oraz dokonaj płatności za zamówienie. Możliwość szybkiej wyceny daje Ci dostęp do różnych opcji wysyłki, wybierz Twoim zadaniem najkorzystniejszą. Po opłaceniu zamówienia oczekuj na kuriera lub jeśli zdecydowałeś się na wysyłkę paczkomatem, udaj się do punktu i dokonaj nadania. Nie zapomnij zabrać ze sobą etykiety, którą należy nakleić na przesyłkę. Zaplanuj wcześniej wysyłkę i nie przekrocz terminu ważności etykiety, aby Twoja paczka mogła wyruszyć w drogę do odbiorcy.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Nowym Sączu

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: