Menu

globbox

Globbox Nowy Sącz

Sprawdź ofertę GlobBox w Nowym Sączu i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

Globbox Nowy Sącz

Niezależnie czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą czy dużą firmę i sprzedajesz towary wiesz, że znalezienie taniego kuriera jest bardzo ważne. Dzięki temu nie będziesz obciążać klienta dodatkowymi kosztami. Ale duże znaczenie ma też jakość usług i terminowość dostarczenia paczek. Świetnym wyborem jest więc  GlobBox. Nowy Sącz jest miastem, w którym możesz nadać przesyłkę w paczkomacie, ale i zamówić kuriera.

Nadaj przesyłkę z Globbox

Nowy Sącz nie jest bardzo dużym miastem, bo liczy około z 83 558 osób. Jednak wiele osób wysyła z niego przesyłki także za granicę. Jeżeli i Ty do nich należysz bądź prowadzisz swoją firmę i zależy Ci na znalezieniu dobrej firmy przewozowej, to zamów kuriera GlobBox. Możesz udać się do punktu, który znajduje najbliżej Nowego Sącza, a więc w Gorlicach na ul. Hm. M. Rydarowskiej 1, 38-300, ale możesz też zamówić kuriera w wybrane przez siebie miejsce czy to do domu czy do siedziby firmy. Jest to niewątpliwie bardzo łatwe. Wystarczy tylko wejść na stronę www.globbox.net i wybrać rodzaj przesyłki. Sposób wysyłki musisz dobrać do wielkości paczki. W przypadku małych gabarytów sprawdzi się koperta lub paczka. Natomiast ciężkie i niewymiarowe przedmioty musza być wysyłane na palecie. Pamiętaj też, że przesyłki o wadze przekraczającej 50 kg muszą być wysyłane zawsze na palecie. Przy czym maksymalna wysokość wynosi 200 cm. Elementy nie mogą w żadnym stopniu wystawać. Na początek musisz dokonać wyceny paczki i nastąpi to automatycznie, gdy podasz jej dokładnie wymiary, a także wagę. Jeżeli akceptujesz cenę, to możesz już złożyć zamówienie. Na tym etapie konieczne jest podanie adresu doręczenie, adresu nadania oraz danych kontaktowych. Pozostaje już tylko zapłacić. 

Płatności możesz dokonać przelewem tradycyjnym bądź też szybkim przelewem online. Pozostaje już tylko zaniesienie paczki do punktu w wybranym przez ciebie czasie, albo też zamówienie kuriera, który paczkę odbierze. Nie zapomnij wydrukować etykiety i gotowe! GlobBox w Nowym Sączu wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich klientów i oferuje także przesyłki za pobraniem. Jednak w tym przypadku musisz wiedzieć, że ta opcja dostępna jest tylko na terenie polski. Jeżeli chcesz zlecić taką usługę, to musisz w formularzu zaznaczyć taką opcję i wprowadzić kwotę ubezpieczenia, ale i wartość kwoty nadania. Konieczne jest tez podanie numeru konta, na który ma być dokonany zwrot. GlobBox daje możliwość także wysyłki paczek aż do 232 krajów, a największą popularnością cieszą się Wielka Brytania, Niemcy czy Francja, czyli kraje, gdzie pracuje najwięcej Polaków. Kolejną zaletą tej firmy kurierskiej jest fakt, że ma bardzo korzystną ofertę nawet dla małych firm. Przy czym można podpisać umowę i wtedy uzyskać jeszcze korzystniejsze warunki. Na uwagę zasługuje fakt, że na każdym etapie można śledzić przesyłkę. Wystarczy tylko podać numer zlecenia w serwisie GlobBox. Ale jest też możliwość śledzenia przesyłki na stronie przewoźników. Jednak w tym przypadku trzeba podać unikalny numer listu przewozowego.

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Nowym Sączu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: