Logo
Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Nowy Sącz

Zamów kuriera w Nowym Sączu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Nowy Sącz

Nadajesz przesyłkę w Nowym Sączu? Jak zrobić to tanio? Zamów kuriera na platformie GlobKurier.pl i oszczędź na dostawie realizowanej przez najlepszych przewoźników. Dzięki współpracy z Pocztą Polską możemy zaoferować Ci dwie szybkie formy dostawy. Wyślesz z nami paczkę na terenie Nowego Sącza lub zlecisz przesyłkę do innej części Polski. Wypełnij formularz szybkiej wyceny na stronie internetowej i przekonaj się ile będzie kosztowała wysyłka Twojej paczki. Mamy warte uwagi propozycje dla klientów biznesowych i prywatnych. Przez naszą platformę możesz w niedrogi sposób skorzystać z takiej opcji dostawy jak kurier Poczta Polska. Odbiorca potrzebuje szybko odebrać paczkę? Skorzystaj z doręczenia Pocztex Expres 24, wysłana w ten sposób paczka może dotrzeć do adresata już w drugim dniu roboczym od nadania. 

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Dodatkowym  atutem jest możliwość wskazania konkretnej godziny dostawy, np. do godziny 8:00, 9:00, 12:00 lub po 17:00. Paczka odbierana jest od Ciebie i dostarczana pod wskazany adres odbiorcy. Za naszym pośrednictwem możliwe jest także zamówienie dostawy Pocztex Kurier 48. W tym wypadku nadania dokonujesz w jednej z 14 placówek Poczty Polskiej w Nowym Sączu. Twoja przesyłka dostarczona zostanie pod drzwi adresata lub do jednego z punktów odbioru. Punkty zlokalizowane są w sklepach czy na stacjach paliw. Dla odbiorcy może być to wygodna forma dostawy. Paczkę będzie mógł odebrać wracając z pracy czy tankując samochód. Szybki i tani kurier Nowy Sącz? Sprawdź nasze propozycje dostawy i nie przepłacaj na doręczeniach.     

Jak szybko wysłać paczkę przez naszą platformę? Aby kurier Poczta Polska odebrał Twoją przesyłkę potrzebujesz znać jej wagę i wymiary. Te dane wprowadź na stronie internetowej w miejscu szybkiej wyceny. Dzięki temu zyskasz dostęp do dostosowanych dla Ciebie propozycji wysyłki. Wybierz najkorzystniejszą opcje i przejdź do płatności za zamówienie. Możesz zlecić także wysyłkę przesyłki za pobraniem. W przypadku wyboru nadania Pocztex Expres 24 Twoją paczkę odbierze od Ciebie kurier Pocztex. Jeśli wybrałeś Pocztex Kurier 48 musisz nadać przesyłkę samodzielnie w jednej z placówek Poczty Polskiej. Tani kurier Nowy Sącz? Znajdź odpowiedniego dostawcę z GlobKurier.pl Szybka wycena dostępna na naszej stronie internetowej umożliwia Ci wybór korzystnej opcji dostawy. Kiedy przesyłka dotrze do odbiorcy? Szczegółowy przebieg doręczenia i aktualny status przesyłki możesz śledzić na naszej stronie internetowej. Zamów kuriera z GlobKurier.pl. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Nowym Sączu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: