Menu

Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

Kurier DHL Nowy Sącz

Zamów kuriera DHL w Nowym Sączu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Nowy Sącz

Usługi kurierskie cieszą się w obecnej dobie olbrzymim powodzeniem. Bezsprzecznie Polacy wysyłają coraz więcej paczek nie tylko krajowych, lecz także międzynarodowych. W tym do bardzo odległych krajów. Oczywiście jest to związane w dużej mierze z szerokimi możliwościami migracyjnymi, związanymi z poszukiwaniem pracy. Niewątpliwie wpływ ma to także wrastająca popularność zakupów dokonywanych kanałem internetowym. Bez wątpienia sytuacja taka dotyczy całego kraju, w tym również Nowego Sącza. W trakcie poszukiwań solidnego i taniego kuriera, nawarstwiają się pytania, związane z aspektami, jakimi należy kierować się przy wyborze. W Nowym Sączu jest wiele firm przewozowych, które oferują usługi kurierskie. Które z nich są godne zaufania i polecenia? W których usługi będą nie tylko tanie, ale i wysokiej jakości? DHL Jest firmą kurierską działającą na terenie Polski od wielu lat. Cieszy się uznaniem wielu Klientów i jest firmą chętnie polecaną. Dlaczego zatem warto zwrócić na nią szczególną uwagę? 

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Na przełomie lat DHL wypracował metodykę funkcjonowania firmy, w sposób, który zapewnia dostęp do jej usług, znacznej rzeszy Klientom. Uruchomione zostały trzy różne kanały, umożliwiające szybkie nadawanie paczek oraz ich odbiór. Usługi kurierskie cieszą się w obecnej dobie olbrzymim powodzeniem.Bezsprzecznie Polacy wysyłają coraz więcej paczek nie tylko krajowych, lecz także międzynarodowych. W tym do bardzo odległych krajów. Oczywiście jest to związane w dużej mierze z szerokimi możliwościami migracyjnymi, związanymi z poszukiwaniem pracy. Niewątpliwie wpływ ma to także wrastająca popularność zakupów dokonywanych kanałem internetowym. Bez wątpienia sytuacja taka dotyczy całego kraju, w tym również Nowego Sącza. W trakcie poszukiwań solidnego i taniego kuriera, nawarstwiają się pytania, związane z aspektami, jakimi należy kierować się przy wyborze. W Nowym Sączu jest wiele firm przewozowych, które oferują usługi kurierskie. Które z nich są godne zaufania i polecenia?W których usługi będą nie tylko tanie, ale i wysokiej jakości? DHL Jest firmą kurierską działającą na terenie Polski od wielu lat. Cieszy się uznaniem wielu Klientów i jest firmą chętnie polecaną. Dlaczego zatem warto zwrócić na nią szczególną uwagę? Na przełomie lat DHL wypracował metodykę funkcjonowania firmy, w sposób, który zapewnia dostęp do jej usług, znacznej rzeszy Klientom. Uruchomione zostały trzy różne kanały, umożliwiające szybkie nadawanie paczek oraz ich odbiór. Paczki krajowe można nadać drogą telefoniczną, dzwoniąc do Działu Obsługi Klienta DHL, na numer telefonu: +48 42 6 345 350. Konsultanci przyjmują zlecenia usługi zamówienia kuriera do domu lub firmy, pomagając jednocześnie w bezproblemowym przejściu całego procesu. Drugą metodą nadawania i odbioru paczek, jaką udostępnił DHL są punkty DHL POP, mieszczące się w sklepach. W Nowym Sączu, punkty takie zlokalizowane są w sieci sklepów Żabka na ulicach: Sienkiewicza 66, Limanowskiego 1, Jana Pawła II 3, Szujskiego 9 i Żółkiewskiego 15. Nadawanie i odbiór paczek w tych punktach jest możliwy w godzinach pracy poszczególnych sklepów. Trzecią możliwą opcją nadania paczki jest zamówienie kuriera DHL do domu lub do firmy drogą internetową. Można to zrobić poprzez stronę firmową DHL lub korzystając z platformy transportowej GlobKurier.plZ punktu widzenia ekonomicznego korzystniejszą opcją jest zamówienie kuriera DHL za pomocą platformy GlobKurier.pl. 

Głównie z uwagi na fakt, iż ceny przesyłek nadawanych przez platformę są do 70% niższe, w stosunku do stawek cenowych, obowiązujących bezpośrednio w firmach kurierskich. Za pośrednictwem platformy można nadawać przesyłki krajowe i międzynarodowe. Dodatkowo serwis obsługuje przesyłki niestandardowe i dłużycowe. Z kolei dzięki preferencyjnym stawkom cenowym, pozwala na obniżenie kosztów, związanych z nadawaniem przesyłek. Rejestracja na platformie jest nieobowiązkowa, jednakże warto skorzystać z tej bezpłatnej możliwości, ponieważ dzięki temu korzyści ze współpracy z GlonKirier.pl mogą być jeszcze większe. Zwłaszcza w przypadku Klientów firmowych. Darmowa rejestracja pozwala bowiem między innymi na: wysyłanie paczek za pobraniem, dodatkowe negocjowanie stawek cenowych, w przypadku dużych ilości wysyłek. Masowe nadawanie paczek czy generowanie zbiorczych listów przewozowych. Istotnym jest też, iż Klientom firmowym, prowadzących sprzedaż online, GlobKurier.pl umożliwia integrację konta na platformie transportowej z największymi portalami sprzedażowymi, takimi jak: Allegro, eBay, Magento, PrestaShop  czy RedCart. Reasumując współpraca i wybór kuriera DHL za pośrednictwem platformy GlobKurier.pl przynosi korzyści finansowe oraz oszczędność czasuJednakże nasuwa się pytanie: Jak przebiega proces zamawiania kuriera przez platformę? Celem zamówienia kuriera do domu lub do firmy, należy w pierwszej kolejności dokonać wyceny paczki. System wyliczy cenę automatycznie, po wprowadzeniu miejsca nadania paczki i jej odbioru. Podaniu wagi oraz rozmiarów paczki i określeniu paczki jako ekonomicznej lub priorytetowej. Po dokonaniu wyceny zostanie też przedstawiona lista kurierów do wyboru wraz z kosztem usługi. Wystarczy tylko dokonać wyboru kuriera i oczekiwać na jego przyjazd. Kurierzy DHL pracują w dni robocze, w godzinach dopołudniowych oraz w godzinach 18.00-22.00. W związku z tym nie ma konieczności oczekiwania wizyty kuriera w innych przedziałach czasowych. GlobKurier.pl umożliwia wybór kuriera spośród ponad 50 firm kurierskich. DHL należy do jednej z najczęściej wybieranych. Głównie z uwagi na fakt, iż jest to firma funkcjonująca w Polsce od wielu lat, ciesząca się zaufaniem i uznaniem. Dodatkowym atutem zamawiania kuriera DHL, za pomocą GlobKurier.pl są niskie koszty wysyłkiZatem zamów kuriera DHL za pomocą platformy GlobKurier.pl i ciesz się niskimi kosztami wysyłki.

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Nowym Sączu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: