Logo
Menu

globbox

GlobBox Kraków

Sprawdź ofertę GlobBox w Krakowie i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

GlobBox Kraków

Kraków to miasto ludzi przedsiębiorczych, gdzie powstaje bardzo wiele firm z branży e-commerce. W związku z tym zapotrzebowanie na usługi kurierskie jest naprawdę duże. Nie trzeba przeglądać ofert wszystkich firm kurierskich. Wystarczy wejść na stronę globbox.net i wycenić swoją przesyłkę. Dzięki temu uzyska się najlepszą cenę, a jednocześnie gwarancję szybkiego doręczenia w ciągu jednego lub maksymalnie dwóch dni. Globbox Kraków – zlokalizuj punkty nadania i odbioru najbliżej Twojej firmy czy domu. 

Nadaj przesyłkę z GlobBox

Jeśli chcesz wygodnie nadawać przesyłki z punktu, musisz dowiedzieć się, gdzie je znajdziesz. Pierwszy z nich zlokalizowany jest przy ulicy Bratysławskiej 4. Możesz tam nadać swoje paczki od poniedziałku do soboty w godzinach od 7.00 do 22.00. Gdy twoja firma lub dom znajduje się w okolicy Basztowej 10 a, to musisz wiedzieć, że punkt Globbox działa tu przez cały tydzień. Od poniedziałku do soboty jest czynny od godz. 6.00 do 20.30, natomiast w niedzielę – od 9.00 do 18.00. Kolejny punkt nadania znajduje się przy Białoprądnickiej 21. Jeśli krucho u Ciebie z czasem i chcesz wykorzystać dowolny moment na przesyłkę, to jest to najlepsza opcja, bowiem punkt działa przez całą dobę, a w dodatku 7 dni w tygodniu. Globbox w Krakowie dostępny jest jeszcze przy ulicy Kazimierza Wielkiego 54 a. Tutaj można nadawać paczki od poniedziałku do piątku, od 10.00 do 17.00. Możesz skorzystać także z punktu zlokalizowanego przy ul. Stawowej 240 a. W tym miejscu masz możliwość nadania paczek od poniedziałku do soboty. Wybierając wysyłkę w któryś z dni od poniedziałku do piątku musisz stawić się w punkcie w godzinach od 10.00 do 18.00. W soboty jest czynny jeszcze krócej, bo od 10.00 do 14.00. To bardzo wygodne rozwiązanie, gdy masz do wysłania niewielkie paczki, których nie musisz dźwigać czy dowozić pod punkt własnym samochodem. 

Nadaj przesyłkę w Globbox z Krakowa i zamów kuriera pod wskazany adres! Gdy masz do nadania ciężkie paczki, których nie chcesz nosić czy przewozić do punktu w bagażniku, skorzystaj i zamów kuriera. W tym przypadku kurier odbierze od Ciebie paczki, które zarejestrowałeś w systemie. Musisz bowiem najpierw zalogować się lub zarejestrować na stronie globbox.pl, a następnie wycenić przesyłkę, zaznaczając również kraj nadania i kraj odbioru. Potem wyświetlają Ci się dostępne opcje. Gdy paczka waży do 30 kg czy nawet 50 kg możliwe jest jej nadanie w punkcie, ale łatwiej jest skorzystać z wariantu zamówienia taniego kuriera. Kraków jest miastem, gdzie dostępnych jest wiele firm kurierskich, ale właśnie Globbox  gwarantuje niezwykle atrakcyjne ceny. Paczka nie powinna być większa niż 210 cm, biorąc pod uwagę sumę wszystkich wymiarów. Należy ją właściwie zabezpieczyć i odpowiednio oznaczyć, czyli przykleić list przewozowy. W ramach globbox.net można generować zbiorowe listy przewozowe i tym samym oszczędzać na papierze i formalnościach. Na każdym etapie dostępne jest także śledzenie przesyłki. Firma wspomaga również klientów w procesie reklamacji, jeśli zajdzie taka potrzeba. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Krakowie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: