• kurier poczta polska

  Kurier Poczta Polska Kraków

  Zamów kuriera  Poczta Polska w Krakowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier Poczta Polska Kraków

  Kraków to jedno z największych miast w Polsce. Jest to centrum aglomeracji krakowskiej i Krakowskiego Obszaru Metropolitalnego. Jako stolica województwa małopolskiego, na swym terenie posiada siedzibę władz tegoż województwa. Znajduje się tam także Polska Akademia Umiejętności, Narodowe Centrum Nauki oraz Centrum Operacji Lądowych. Jest to jeden z kluczowych węzłów kolejowych w Polsce, a jednocześnie centrum administracyjne, kulturalne, naukowe, edukacyjne, usługowe, gospodarcze i turystyczne. Kurier w Krakowie to usługa, po którą często sięgają mieszkańcy całej aglomeracji krakowskiej. Choć do wyboru mają oferty kilku firm transportowych, najczęściej wybierają usługi Poczty Polskiej – Pocztex Ekspres 24 lub Pocztex Kurier 48. W Krakowie znajduje się 80 placówek Poczty Polskiej, co znacznie ułatwia szybki i łatwy dostęp do oferowanych usług. Pocztex Ekspres 24 pozwala na najszybsze dostarczenie wysłanej paczki do adresata – już w ciągu dwóch dni roboczych po dniu nadania, od poniedziałku do piątku. Można wybrać również jedną z opcji dodatkowych, jak doręczenie do 8:00, doręczenie do 9:00, doręczenie do 12:00, doręczenie na wskazaną godzinę, doręczenie po godzinie 17:00 lub doręczenie we wskazanym dniu. Pocztex Kurier 48 natomiast zapewnia dostarczenie przesyłki najpóźniej do trzeciego dnia roboczego po dniu nadania, od poniedziałku do piątku.

  kurier poczta polska

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Nadaj przesyłkę kurierską Pocztex w Krakowie z GlobKurier.pl. Kurier Poczta Polska Kraków to najchętniej wybierana usługa pośród mieszkańców aglomeracji krakowskiej. Skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Atrakcyjne ceny i szybkie, terminowe dostarczanie paczek to dwie najważniejsze cechy tej usługi.
  Chcąc nadać paczkę kurierem Pocztex Ekspres 24 lub Pocztex Kurier 48 wystarczy wejść na stronę GlobKurier.pl i wypełnić prosty formularz do wyceny, wpisując niezbędne dane: wagę, wymiary oraz ilość paczek. Następnie należy kliknąć przycisk “zamów kuriera” i rozpocząć uzupełnianie danych adresowych odbiorcy i nadawcy. 

  Każda z nadanych paczek może być śledzona przez całą przebytą drogę, za pośrednictwem strony internetowej. Korzystanie z serwisu GlobKurier.pl to gwarancja najwyższej jakości usług, najlepszych cen oraz szybkiej dostawy przesyłek. Wysyłanie paczek przez tego pośrednika wciąż zyskuje na popularności. Decydując się na założenie konta klienta w serwisie można uzyskać jeszcze szybsze nadawanie przesyłek oraz szereg innych, dodatkowych benefitów – jest to niezwykle ważne zwłaszcza w przypadku nadawania wielu paczek.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Krakowie

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: