Menu

Kuehne Nagel reklamacja - Jak złożyć reklamację?

Proces reklamacyjny w firmie Kuehne Nagel stanowi kluczowy element obsługi klienta, zapewniając transparentność i skuteczność w rozwiązywaniu ewentualnych problemów związanych z przesyłkami. Firma podejmuje wszelkie działania, aby zapewnić satysfakcję klientów oraz utrzymać wysoki standard usług logistycznych. Dzięki klarownym i łatwo dostępnym procedurom reklamacyjnym, klienci mogą skutecznie zgłaszać wszelkie nieprawidłowości, takie jak uszkodzenia czy zagubienia paczek, a następnie otrzymać szybką odpowiedź oraz adekwatne rozwiązanie problemu.

Jak to zgłosić reklamację w przypadku paczki wysłanej przez platformę GlobKurier.pl, a przewożonej przez Kuehne Nagel? Nie obawiaj się skomplikowanych procedur – z nami załatwisz to szybko i bezproblemowo.

Jak złożyć reklamację w Kuehne Nagel?

Krok 1: Wybierz powód zgłoszenia i przygotuj dokumenty
Krok 2: Wypełnij formularz reklamacyjny, dołącz dokumenty i wyślij zgłoszenie

Formularz reklamacji

Raportowany przez
Powód zgłoszenia reklamacji*
Typ klienta*
Numer zamówienia*
Adres e-mail*
Firma
Imię i Nazwisko*
Telefon*
Nr konta bankowego*
Kwota roszczenia*
Koszty dodatkowe
Szkoda
Zawartość*
Opis
Źródło
Załącz dokumenty

Maksymalny rozmiar plik(-ów) wynosi 20 MB.

Maksymalna ilość załączników: 2

* Oświadczam, iż wszelkie dane w formularzu są prawdziwe oraz że nie ubiegam się w powyższej sprawie o odszkodowanie od innego Ubezpieczyciela.
* Oświadczam, że zapoznałem się z zasadami przetwarzania moich danych osobowych przez Grupę Znatury sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, NIP 2220872890, opisanymi w Polityce prywatności. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Znatury sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, NIP 2220872890 w celu przesyłania informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną. Wiem, że w każdej chwili mogę odwołać zgodę.
Krok 3: Po wypełnieniu formularza oraz weryfikacji przesłanej dokumentacji otrzymają Państwo numer sprawy. W razie braków w dokumentacji skontaktuje się z Państwem pracownik działu reklamacji. W sprawach związanych z reklamacjami, bardzo prosimy o kontakt pod adresem mailowym: reklamacje@globkurier.pl

Jak złożyć reklamację z tytułu uszkodzenia/ubytku przesyłki Kuehne+Nagel?

Wysyłka przesyłek to proces, który czasem może spotkać się z nieprzyjemnościami, takimi jak uszkodzenia w trakcie transportu. W takich sytuacjach warto wiedzieć, jak skutecznie zareagować, szczególnie korzystając z możliwości reklamacji oferowanej przez Kuehne Nagel. Choć naturalną reakcją jest obarczenie winą przewoźnika, warto pamiętać, że nie zawsze to on ponosi odpowiedzialność za zniszczenia. Czasem to sam nadawca, źle zapakowując paczkę, staje się głównym winowajcą. Zrozumienie procesu reklamacji związanej z uszkodzeniem przesyłki oraz momentu jej zgłoszenia jest kluczowe. Pierwszym krokiem jest świadomość, że to nadawca ma obowiązek złożyć reklamację do firmy kurierskiej. Odbiorca może jedynie dokładnie sprawdzić przesyłkę i wypełnić stosowny protokół. Takie postępowanie wynika z faktu, że to nadawca jest bezpośrednim klientem firmy kurierskiej, a to on jest odpowiedzialny za właściwe zlecenie dostawy towaru w nienaruszonym stanie.

Reklamacja z tytułu zaginięcia przesyłki Kuehne+Nagel - na czym polega i kiedy zgłaszać?

Kiedy należy zgłosić reklamację Kuehne+Nagel w przypadku zaginięcia przesyłki? Jeśli Twoja paczka została nadana zgodnie z procedurą, a jej odbiorca nie otrzymał jej mimo upływu terminu dostawy, warto złożyć reklamację. Przed złożeniem reklamacji warto jednak sprawdzić, czy problem nie leży po stronie przewoźnika. Zaleca się przejrzenie listu przewozowego lub etykiety nadania w celu zweryfikowania poprawności danych adresowych. Szczególną uwagę należy zwrócić na kod pocztowy, ponieważ jego nieprawidłowe wpisanie może skutkować tym, że paczka znajduje się w zupełnie innym miejscu kraju. Skorzystaj z opcji monitorowania przesyłki, aby sprawdzić, czy nie było próby dostarczenia paczki pod wskazany adres. Upewnij się również, czy odbiorca nie odmówił jej przyjęcia lub nie pominął informacji o próbie dostarczenia. Niekiedy przyczyną nieudanej dostawy może być również podanie nieprawidłowej wagi przesyłki podczas składania zamówienia. Jeśli wszystkie te kroki zostały wykonane zgodnie z procedurą, a przesyłka nadal nie dotarła do odbiorcy, warto złożyć reklamację. Wypełnij dostępny powyżej formularz reklamacyjny.

Jak przygotować załączniki dla reklamacji Kuehne+Nagel ?

Zaleca się umieszczenie wszystkich plików w jednym katalogu i przesłanie ich w formie archiwum zip. Potrzebujesz pomocy w związku z reklamacją u przewoźnika Kuehne+Nagel? Skontaktuj się z nami, wysyłając e-mail na adres: reklamacje@globkurier.pl.

Najpopularniejsze artykuły - reklamacje

Jak prawidłowo złożyć reklamację w firmie kurierskiej?

Składanie reklamacji nigdy nie jest przyjemne, ale od czasu do czasu taka potrzeba może się zdarzyć. Nikt nie jest w stanie całkowicie wykluczyć wystąpienia zdarzeń losowych, w postaci na przykład uszkodzenia przesyłki podczas przewozu. Szczególnie w takiej branży jak usługi kurierskie, w której to paczki pokonują dziesiątki kilometrów, przechodząc przez szereg pomieszczeń, sortowni i rąk.

Spóźniona paczka – co zrobić, gdy przesyłka nie dotrze na czas?

Oczekiwania na paczkę przypomina wypatrywanie świętego Mikołaja. Nic dziwnego, że kiedy kurier zawodzi, nasza frustracja rośnie. Wyjaśniamy, co zrobić, gdy paczka się spóźniona. Sprawdź, jakie są Twoje prawa i czy możesz uzyskać odszkodowanie.

Co zrobić, gdy paczka zostanie uszkodzona podczas transportu?

W dzisiejszych czasach konsumenci robią zakupy online masowo. Przez Internet sprzedawane jest niemal wszystko. Jak wielu konsumentów doświadczyło rozczarowania, gdy przesyłka dotarła uszkodzona? Problemy z przesyłkami zdarzają się rzadko, ale przy takiej skali zamówień, trudno wykluczyć ewentualność uszkodzeń. Jak przygotować protokół uszkodzenia przesyłki? Jak sprawdzić, czy przesyłka została uszkodzona w transporcie?

Masz dodatkowe pytania? Wróć na stronę główną lub napisz do nas