• Zwrot należności/COD

  Nadawałeś przesyłkę za pobraniem jednak nie otrzymałeś zwrotu? Sprawdź co możesz zrobić. 

  COD zwrot z pobrania - czas oczekiwania

  Wszystkie informacje odnośnie przesyłki COD znajdują się w naszym regulaminie, z którym należy się zapoznać przed dokonaniem zlecenia: 

  W razie wysyłania przez Zleceniodawcę przesyłek COD ”za pobraniem”, Zleceniobiorca zwróci pobrane od Odbiorcy przesyłki kwoty w ciągu 21 dni roboczych liczonych od następnego dnia roboczego po odebraniu przesyłki przez Odbiorcę. W przypadku realizacji usługi dodatkowej COD 30 dni „za pobraniem” – zwrot w ciągu 30 dni roboczych liczonych od następnego dnia roboczego od daty doręczenia przesyłki do Odbiorcy. W przypadku realizacji usługi dodatkowej COD 14 dni „za pobraniem” – zwrot w ciągu 14 – 21 dni roboczych liczonych od następnego dnia roboczego od daty doręczenia przesyłki do Odbiorcy. W przypadku realizacji usługi dodatkowej COD 7 dni „za pobraniem” – zwrot w ciągu 7 dni roboczych liczonych od następnego dnia roboczego od daty doręczenia przesyłki do Odbiorcy.

  W celu złożenia reklamacji prosimy o przesłanie niżej wskazanych dokumentów:
  • wypełnionego formularza reklamacyjnego – pobierz 
  Nieuzupełnienie dokumentacji spowoduje pozostawienie reklamacji bez rozpoznania.
  Ponadto zastrzegamy sobie iż w toku postępowania reklamacyjnego przewoźnik może poprosić o przesłanie dodatkowych informacji oraz dokumentów (nie wymienionych wyżej).

  Jeżeli jednak wyznaczony czas minął, a zwrot nie został zrealizowany wypełnij formularz i zgłoś reklamację z tego tytułu.

  Wypełnij formularz reklamacyjny, dołącz dokumenty i wyślij zgłoszenie

  Formularz reklamacji

  Raportowany przez
  Powód zgłoszenia reklamacji*
  Typ klienta*
  Numer zamówienia*
  Adres e-mail*
  Firma
  Imię i Nazwisko*
  Telefon*
  Nr konta bankowego*
  Kwota roszczenia*
  Koszty dodatkowe
  Szkoda
  Zawartość*
  Opis
  Źródło
  Załącz dokumenty

  Maksymalny rozmiar plik(-ów) wynosi 20 MB.

  Maksymalna ilość załączników: 2

  * Oświadczam, iż wszelkie dane w formularzu są prawdziwe oraz że nie ubiegam się w powyższej sprawie o odszkodowanie od innego Ubezpieczyciela.
  * Oświadczam, że zapoznałem się z zasadami przetwarzania moich danych osobowych przez Grupę Znatury sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, NIP 2220872890, opisanymi w Polityce prywatności. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Znatury sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, NIP 2220872890 w celu przesyłania informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną. Wiem, że w każdej chwili mogę odwołać zgodę.

  Najpopularniejsze artykuły - reklamacje

  Jak prawidłowo złożyć reklamację w firmie kurierskiej?

  Składanie reklamacji nigdy nie jest przyjemne, ale od czasu do czasu taka potrzeba może się zdarzyć. Nikt nie jest w stanie całkowicie wykluczyć wystąpienia zdarzeń losowych, w postaci na przykład uszkodzenia przesyłki podczas przewozu. Szczególnie w takiej branży jak usługi kurierskie, w której to paczki pokonują dziesiątki kilometrów, przechodząc przez szereg pomieszczeń, sortowni i rąk.

  Spóźniona paczka – co zrobić, gdy przesyłka nie dotrze na czas?

  Oczekiwania na paczkę przypomina wypatrywanie świętego Mikołaja. Nic dziwnego, że kiedy kurier zawodzi, nasza frustracja rośnie. Wyjaśniamy, co zrobić, gdy paczka się spóźniona. Sprawdź, jakie są Twoje prawa i czy możesz uzyskać odszkodowanie.

  Co zrobić, gdy paczka zostanie uszkodzona podczas transportu?

  W dzisiejszych czasach konsumenci robią zakupy online masowo. Przez Internet sprzedawane jest niemal wszystko. Jak wielu konsumentów doświadczyło rozczarowania, gdy przesyłka dotarła uszkodzona? Problemy z przesyłkami zdarzają się rzadko, ale przy takiej skali zamówień, trudno wykluczyć ewentualność uszkodzeń. Jak przygotować protokół uszkodzenia przesyłki? Jak sprawdzić, czy przesyłka została uszkodzona w transporcie?

  Masz dodatkowe pytania? Wróć na stronę główną lub napisz do nas