Menu

Cennik przesyłek kurierskich - Geis

Jeżeli korzystałeś z usług kuriera Geis zapoznaj się z ofertą innych przewoźników

Dzięki GlobKurier, masz wszystkie opcje transportu w 1 miejscu

Kliknij na logo i sprawdź cennik:

Geis zakończył działalność kurierską w Polsce

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.

 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!

 W Polsce działa firma Geis Parcel PL Sp. z o.o. oraz Geis PL Sp. z o.o., które są częścią międzynarodowej grupy logistycznej. Grupa ma na terenie kraju 36 oddziałów, w których zatrudnia 900 osób. Obsługuje transport paczek i transport paletowy. W swoich dzianiach posiłkuje się transportem lotniczym i morskim. To sprawdzony partner logistyczny, który opracowuje innowacyjne rozwiązania, tworzone pod indywidualne wymagania klientów.

 

 

Usługi krajowe:


Przesyłka kurierska B2C

Usługa dostosowana do wymagań klientów biznesowych, zaprojektowana pod współpracę z firmami. Klienci biznesowi mogą liczyć na doręczania bezpośrednie pod adresy prywatne. W ramach usługi klient otrzymuje odbiór bezpośrednio z siedziby, powiadomienie o doręczeniu, wraz z możliwością przekierowania usługi. W ramach usługi kurier podejmuje dwie próby doręczenia. Klient jest także na bieżąco informowany o podsumowaniach dotyczących zrealizowanych dostaw. Dostaje raporty odnośnie przyczyn niedostarczonych przesyłek i ewentualnych opóźnieniach. Firmy cenią ten typ usługi za możliwość telefonicznego kontaktu z kurierem. Numer do osoby bezpośrednio odpowiedzialnej za dostawę znacznie ułatwia proces nadawania przesyłek. To także wygodna forma, gdyż klient może zainstalować aplikację, która pozwala na sprawną „odprawę” każdej przesyłki.

Przesyłka kurierska B2B

Usługa, która w standardzie zawiera indywidualnie dopasowany czas doręczenia, bezpośredni odbiór. Usługa funkcjonuje w systemie „z drzwi do drzwi” i zawiera 2 dodatkowe próby doręczenia. W ramach usługi działa opcja płatności za pobraniem, funkcjonuje także wygodna aplikacja do zlecania usług kurierskich, chwalona przez przedstawicieli sklepów eCommerce.

Pobranie (COD)


W ramach tej usługi funkcjonują dwie opcje

  • COD Standard – kwota wpływa na konto nadawcy w ciągu 7 dni roboczych od dostarczenia produktu
  • COS Express – kwota znajduje się na koncie nadawcy szybciej, maksymalnie do 5 dni roboczych.


Usługi dodatkowe

  • Awizacja dostarczenia przesyłki – nadawca powiadamiany jest za pomocą wiadomości SMS lub email o doręczeniu przesyłki
  • Awizacja problemu z dostawą – klient wie o problemach z dostawą, dostaje informacje o nieskutecznych próbach doręczenia
  • Zwrot kopii dokumentu potwierdzającego dostawę (POD) – dowód doręczenia podpisany przez odbiorcę trafia do nadawcy
  • Zwrot potwierdzonych dokumentów dołączonych do przesyłki (ROD) – dokumenty podpisane przez odbiorcę zostają przekazane z powrotem do nadawcy. Model sprawdza się w relacjach biznesowych.
  • Ochrona przesyłek – każda przesyłka, której wartość przekracza 100 zł i jest mniejsza niż 100 000 zapewnia dodatkową ochronę
  • Przesyłka powrotna – zapewnienie transportu zwrotnego