Cennik

Cennik przesyłek kurierskich

Największy wybór firm kurierskich w jednym miejscu. Niskie ceny.

Dzięki GlobKurier, masz wszystkie opcje transportu w 1 miejscu.

Kliknij na logo i sprawdź cennik:

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 
Klient indywidualny
Dla firm
Typ przesyłkiWagaCena netto z opłatą paliwową
Koperta DOX 1 kg15,94 zł
Paczka do 1 kg15,94 zł
3 kg15,94 zł
5 kg15,94 zł
10 kg16,31 zł
20 kg17,82 zł
30 kg18,60 zł
Paleta EURO 100 kg142,74 zł
300 kg157,94 zł
500 kg160,00 zł
600 kg179,19 zł
1000 kg187,20 zł
Paleta przemysłowa 120×100 600 kg285,00 zł
1000 kg287,20 zł

Pobranie

Pobranie COD 1 dzień
15,60 zł
Pobranie COD
5,90 zł
Pobranie COD 21 dni
4,90 zł
Pobranie COD 30 dni
od 0,99 zł

Typ przesyłki

Przesyłka standardowa
Opłata za element niestandardowy do 30kg30,00 zł

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie paczek4,50 zł
Ubezpieczenie palet od7,90 zł

Inne

Potwierdzenie doręczenia POD15,00 zł
Informacja przed doręczeniem (PDI)5,00 zł

Powiadomienie

Powiadomienie o nadaniu (SMS)1,00 zł
Powiadomienie o doręczeniu (SMS)1,00 zł
 


Oferta DHL Parcel Polska obejmuje zarówno przesyłki paczkowe, jak i paletowe (na jedną przesyłkę składa się maksymalnie 5 palet). Dodatkowo Klient może skorzystać także z dużego wyboru różnego rodzaju usług dedykowanych e-commerce. DHL Parcel dostarcza przesyłki na terenie Polski już następnego dnia roboczego, natomiast w przypadku przesyłek międzynarodowych lub palet dostarczenie ma miejsce w terminie wyznaczonym w ofercie.

 

 

Usługi krajowe:


DHL Parcel

Lider branży logistycznej, który oferuje przesyłki krajowe i międzynarodowe. Firma wyróżnia się globalnym profilem działalności, realizując swoje usługi w ponad 220 krajach. Aktualnie DHL zatrudnia 350 000 pracowników, dzięki czemu stale podnosi jakość świadczonych usług.
Dzięki temu klient może skorzystać z bogatej oferty DHL Precel Polska dostosowanej np. do wymagań branży e-commerce. Istnieje możliwość wyboru przesyłki paczkowej a także paletowej. Cenioną przez klientów funkcjonalnością jest dostawa następnego dnia roboczego. W kwestii przesyłek międzynarodowych terminy doręczenia ustalane są indywidualne wedle wyszczególnionych kryteriów. Wszystkie terminy dostępne są na stronie przewoźnika.

Usługi na terenie kraju

DHL Parcel

DHL oferuje dostawę na terenie kraju przesyłek, które nie przekraczają łącznej wagi 31,5 kg. W przypadku przesyłek ważących więcej DHL Precel pozwala na dostawę w trzech wariantach:

  • Pierwszy wariant do następnego roboczego dnia do południa
  • W godzinach popołudniowych (12:00 a 22:00)
  • Wariant wieczorny (od 22:00 aż do końca następnego dnia)

DHL Parcel MAX

Usługa prezentowana pod nazwą DHL Parcel MAX dedykowana jest Klientom wysyłającym paczki o większych gabarytach, które przekraczają 31,5 kg. Ten rodzaj przesyłki najczęściej dostarczany jest następnego dnia roboczego. W niektórych, szczególnych przypadkach dostawa obejmuje 2 dni. Dostępne jest także ubezpieczenie przesyłki oraz zwrot potwierdzonych dokumentów, dodatkowe opcje można dokupić do każdej usługi z pakietu.

DHL Parcel 9

Przysyłki kopertowe z elementami, które nie ważą więcej niż 31,5 kg można wysyłać w ramach usługi DHL Parcel 9. Przesyłka tego typu realizowana jest w modelu „door to door”, gwarantowany jest też czas dostawy tj. Do 9:00 rano następnego dnia roboczego. W przypadku niewywiązania się z terminu dostawy DHL Polska zwraca Klientowi koszty przesyłki. Usługa nie jest dostępna w każdym miejscu w Polsce. Możliwość skorzystania z tej oferty mają mieszkańcy większych miast. Usługa adresowana jest także do głównych centrów biznesowych w kraju.

DHL Parcel 12

Wyższy wariant usługi Parcel 9 również obejmuje przesyłki kopertowe z elementami nie przekraczającymi wagi 31,5 kg. W tym pakiecie Klient również może liczyć na usługę w systemie z drzwi do drzwi, jednakże kurier zobowiązany jest dostarczyć przesyłkę do południa następnego dnia roboczego. Ta popularna opcja wykorzystywana jest głównie przez firmy i stale współpracujących ze sobą partnerów biznesowych. Usługa realizowana jest na terenie największych miast w Polsce. Szczegóły i konkretne miasta w których możliwe jest nadanie przesyłki „door to door” dostępna jest na oficjalnej stronie DHL Parcel Polska.

DHL Parcel Return Polska

Usługa, w której zwrot przesyłki kopertowej odbywa się następnego dnia roboczego. Usługa dotyczy przesyłek, które nie przekroczyły wymaganej wagi 31,5 kg.

Usługi dodatkowe w DHL Parcel

Powiadomienia e-mail/SMS

DHL Parcel Polska udostępnia swoim klientom pełny system wspomagający lokalizację i monitorowanie przesyłek. Najbardziej pożądanym dodatkiem wśród konsumentów są powiadomienia przesyłane do adresatów drogą mailową bądź za pośrednictwem wiadomości SMS. Dzięki temu klient ma pełną świadomość o statusie swojej przesyłki. Odbiorca wie, gdzie znajduje się jego paczka, co najczęściej odciąża Nadawcę, który nie musi odpowiadać na pytania. Odbiorca poinformowany jest o przewidywanej dacie doręczenia, a także o opóźnieniach i problemach z dostawą. Takie informacje, szczególnie te o dacie i czasie doręczenia są niezwykle istotne dla Obiorców, stąd popularność tej usługi. Co ważne, w ramach powiadomień Klient otrzymuje również link do strony, za pośrednictwem którego może przekierować przesyłkę w inne miejsce, np. pod adres biura bądź inne dogodne miejsce. W przypadku przesyłek za pobraniem, system monitoringu uwzględnia również wartość pobrania.

Przekierowanie paczki w DHL Parcel

Oferta DHL Precel uwzględnia możliwość przekierowywania paczek. Odbiorca na pewnym etapie realizacji ma możliwość zmiany docelowego adresu dostawy. Korzystając z dodatkowej opcji przekierowania klient może zmienić miejsce, w którym odbierze dostarczoną mu przesyłkę. To wygodna opcji dla zapracowanych użytkowników, którzy mogą dostosować opcję dostawy do swojego aktualnego miejsca pobytu.

Odbiór w punkcie DHL Parcel

Odbiorca może skorzystać także z opcji samodzielnego odbioru w wyznaczonych punktach DHL Precel, w dogodnym terminie, dopasowanym do swojego rytmu dnia. Odbiór jest bardzo prosty i wygodny dla klienta. Do odbioru potrzebny jest tak naprawdę tylko numer telefonu i przesłany kod PIN. Odbiorca może wybrać dowolny punkt odbioru w swoim mieście. Przesyłka będzie czekała na odebranie przez 7 dni kalendarzowych. Po tym czasie Odbiorca zostanie poinformowany o zwrocie przesyłki.

Doręczenie do sąsiada w DHL Parcel

Jeśli Odbiorca nie ma możliwości, aby przekierować przesyłkę w inne miejsce bądź też odbiór w punkcie jest niemożliwi, przewoźnik oferuje możliwość doręczenia przesyłki pod adres alternatywny. Jeśli adres znajduje się w sąsiedztwie głównego miejsca dostawy, kurier w przypadku niezastania Odbiorcy dostarczy przesyłkę pod drugi adres z listy.

Elektroniczne potwierdzenie doręczenia (ePOD)

Jeśli użytkownik korzysta z aplikacji DHL24 może skorzystać z usługi elektronicznego potwierdzenia ePOD. W tym celu wykorzystywany jest skan dokumentu, który został podpisany przez Odbiorcę. Elektroniczne potwierdzenie wpisane jest w standardową cenę usługi kurierskiej.

Ubezpieczenie przesyłki w DHL Parcel

Każdy nadawca, który chce dodatkowo zabezpieczyć finansowo swoje przesyłki może to zrobić ubezpieczając paczkę na kwotę, która najczęściej uzależniona jest od wartości przesyłanych przedmiotów.

COD w DHL Parcel Polska

Usługą, którą szeroko interesują się przedstawiciele branży e-commerce jest pobranie oraz zwrot należności. W przypadku takiej opcji należność, która pobierana jest przez kuriera trafia na rachunek Nadawcy w momencie dostarczenia przesyłki. W tym przepadku osoba, która odbiera przesyłkę zobowiązana jest do zapłaty w gotówce.

ROD w DHL Parcel Polska

Zwrot potwierdzonych dokumentów (ROD) to usługa w ramach której Nadawca jest w stanie uzyskać potwierdzenie doręczenia, czyli przekazania dokumentów, które była dołączone do głównej przesyłki. W ramach tej opcji Nadawca może otrzymać zwrot do 5 dokumentów.

Zwrot przesyłki do nadawcy

Istnieje kilka szczególnych przypadków w których DHL Parcel zwraca przesyłkę do nadawcy. Dzieje się tak głównie wtedy, gdy odbiorca zgłosił odmowę przyjęcia bądź nie uiścił zapłaty w ramach przesyłki pobraniowej. Paczka wróci do nadawcy także wtedy, gdy kurier podejmie dwukrotną próbę doręczenia. Nadawca może liczyć na zwrot przesyłki także wtedy, gdy dane Odbiorcy zostaną wypełnione niepoprawnie.

POD – potwierdzenie doręczenia

Nadawca może dodatkowo zamówić dokument potwierdzający odbiór, który zawiera podpis Odbiorcy. Przy zamówieniu tej opcji wydrukowany i podpisany dokument zostanie przekazany nadawcy.

Doręczenia po godz. 17:00

W ofercie SHL Parcel znajdziemy także usługę wieczornego doręczenia, dostosowana do grupy osób pracujących, którzy są w stanie odebrać swoja przesyłkę pod domowym adresem dopiero po godzinie 17:00. Przy tej opcji przesyłki doręczane są aż do godziny 22:00.

Klient indywidualny
Dla firm
Typ przesyłkiWagaCena netto z opłatą paliwową
Koperta DOX 1 kg15,94 zł
Paczka do 1 kg15,94 zł
3 kg15,94 zł
5 kg15,94 zł
10 kg16,31 zł
20 kg17,82 zł
30 kg18,60 zł
Paleta EURO 100 kg142,74 zł
300 kg157,94 zł
500 kg160,00 zł
600 kg179,19 zł
1000 kg187,20 zł
Paleta przemysłowa 120×100 600 kg285,00 zł
1000 kg287,20 zł

Pobranie

Pobranie COD 1 dzień
15,60 zł
Pobranie COD
5,90 zł
Pobranie COD 21 dni
4,90 zł
Pobranie COD 30 dni
od 0,99 zł

Typ przesyłki

Przesyłka standardowa
Opłata za element niestandardowy do 30kg30,00 zł

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie paczek4,50 zł
Ubezpieczenie palet od7,90 zł

Inne

Potwierdzenie doręczenia POD15,00 zł
Informacja przed doręczeniem (PDI)5,00 zł

Powiadomienie

Powiadomienie o nadaniu (SMS)1,00 zł
Powiadomienie o doręczeniu (SMS)1,00 zł

DHL

Oferta DHL Parcel Polska obejmuje zarówno przesyłki paczkowe, jak i paletowe (na jedną przesyłkę składa się maksymalnie 5 palet). Dodatkowo Klient może skorzystać także z dużego wyboru różnego rodzaju usług dedykowanych e-commerce. DHL Parcel dostarcza przesyłki na terenie Polski już następnego dnia roboczego, natomiast w przypadku przesyłek międzynarodowych lub palet dostarczenie ma miejsce w terminie wyznaczonym w ofercie.

Usługi krajowe:

DHL Parcel

Lider branży logistycznej, który oferuje przesyłki krajowe i międzynarodowe. Firma wyróżnia się globalnym profilem działalności, realizując swoje usługi w ponad 220 krajach. Aktualnie DHL zatrudnia 350 000 pracowników, dzięki czemu stale podnosi jakość świadczonych usług. Dzięki temu klient może skorzystać z bogatej oferty DHL Precel Polska dostosowanej np. do wymagań branży e-commerce. Istnieje możliwość wyboru przesyłki paczkowej a także paletowej. Cenioną przez klientów funkcjonalnością jest dostawa następnego dnia roboczego. W kwestii przesyłek międzynarodowych terminy doręczenia ustalane są indywidualne wedle wyszczególnionych kryteriów. Wszystkie terminy dostępne są na stronie przewoźnika.

Usługi na terenie kraju

DHL Parcel

DHL oferuje dostawę na terenie kraju przesyłek, które nie przekraczają łącznej wagi 31,5 kg. W przypadku przesyłek ważących więcej DHL Precel pozwala na dostawę w trzech wariantach:
  • Pierwszy wariant do następnego roboczego dnia do południa
  • W godzinach popołudniowych (12:00 a 22:00)
  • Wariant wieczorny (od 22:00 aż do końca następnego dnia)

DHL Parcel MAX

Usługa prezentowana pod nazwą DHL Parcel MAX dedykowana jest Klientom wysyłającym paczki o większych gabarytach, które przekraczają 31,5 kg. Ten rodzaj przesyłki najczęściej dostarczany jest następnego dnia roboczego. W niektórych, szczególnych przypadkach dostawa obejmuje 2 dni. Dostępne jest także ubezpieczenie przesyłki oraz zwrot potwierdzonych dokumentów, dodatkowe opcje można dokupić do każdej usługi z pakietu.

DHL Parcel 9

Przysyłki kopertowe z elementami, które nie ważą więcej niż 31,5 kg można wysyłać w ramach usługi DHL Parcel 9. Przesyłka tego typu realizowana jest w modelu „door to door”, gwarantowany jest też czas dostawy tj. Do 9:00 rano następnego dnia roboczego. W przypadku niewywiązania się z terminu dostawy DHL Polska zwraca Klientowi koszty przesyłki. Usługa nie jest dostępna w każdym miejscu w Polsce. Możliwość skorzystania z tej oferty mają mieszkańcy większych miast. Usługa adresowana jest także do głównych centrów biznesowych w kraju.

DHL Parcel 12

Wyższy wariant usługi Parcel 9 również obejmuje przesyłki kopertowe z elementami nie przekraczającymi wagi 31,5 kg. W tym pakiecie Klient również może liczyć na usługę w systemie z drzwi do drzwi, jednakże kurier zobowiązany jest dostarczyć przesyłkę do południa następnego dnia roboczego. Ta popularna opcja wykorzystywana jest głównie przez firmy i stale współpracujących ze sobą partnerów biznesowych. Usługa realizowana jest na terenie największych miast w Polsce. Szczegóły i konkretne miasta w których możliwe jest nadanie przesyłki „door to door” dostępna jest na oficjalnej stronie DHL Parcel Polska.

DHL Parcel Return Polska

Usługa, w której zwrot przesyłki kopertowej odbywa się następnego dnia roboczego. Usługa dotyczy przesyłek, które nie przekroczyły wymaganej wagi 31,5 kg.

Usługi dodatkowe w DHL Parcel

Powiadomienia e-mail/SMS

DHL Parcel Polska udostępnia swoim klientom pełny system wspomagający lokalizację i monitorowanie przesyłek. Najbardziej pożądanym dodatkiem wśród konsumentów są powiadomienia przesyłane do adresatów drogą mailową bądź za pośrednictwem wiadomości SMS. Dzięki temu klient ma pełną świadomość o statusie swojej przesyłki. Odbiorca wie, gdzie znajduje się jego paczka, co najczęściej odciąża Nadawcę, który nie musi odpowiadać na pytania. Odbiorca poinformowany jest o przewidywanej dacie doręczenia, a także o opóźnieniach i problemach z dostawą. Takie informacje, szczególnie te o dacie i czasie doręczenia są niezwykle istotne dla Obiorców, stąd popularność tej usługi. Co ważne, w ramach powiadomień Klient otrzymuje również link do strony, za pośrednictwem którego może przekierować przesyłkę w inne miejsce, np. pod adres biura bądź inne dogodne miejsce. W przypadku przesyłek za pobraniem, system monitoringu uwzględnia również wartość pobrania.

Przekierowanie paczki w DHL Parcel

Oferta DHL Precel uwzględnia możliwość przekierowywania paczek. Odbiorca na pewnym etapie realizacji ma możliwość zmiany docelowego adresu dostawy. Korzystając z dodatkowej opcji przekierowania klient może zmienić miejsce, w którym odbierze dostarczoną mu przesyłkę. To wygodna opcji dla zapracowanych użytkowników, którzy mogą dostosować opcję dostawy do swojego aktualnego miejsca pobytu.

Odbiór w punkcie DHL Parcel

Odbiorca może skorzystać także z opcji samodzielnego odbioru w wyznaczonych punktach DHL Precel, w dogodnym terminie, dopasowanym do swojego rytmu dnia. Odbiór jest bardzo prosty i wygodny dla klienta. Do odbioru potrzebny jest tak naprawdę tylko numer telefonu i przesłany kod PIN. Odbiorca może wybrać dowolny punkt odbioru w swoim mieście. Przesyłka będzie czekała na odebranie przez 7 dni kalendarzowych. Po tym czasie Odbiorca zostanie poinformowany o zwrocie przesyłki.

Doręczenie do sąsiada w DHL Parcel

Jeśli Odbiorca nie ma możliwości, aby przekierować przesyłkę w inne miejsce bądź też odbiór w punkcie jest niemożliwi, przewoźnik oferuje możliwość doręczenia przesyłki pod adres alternatywny. Jeśli adres znajduje się w sąsiedztwie głównego miejsca dostawy, kurier w przypadku niezastania Odbiorcy dostarczy przesyłkę pod drugi adres z listy.

Elektroniczne potwierdzenie doręczenia (ePOD)

Jeśli użytkownik korzysta z aplikacji DHL24 może skorzystać z usługi elektronicznego potwierdzenia ePOD. W tym celu wykorzystywany jest skan dokumentu, który został podpisany przez Odbiorcę. Elektroniczne potwierdzenie wpisane jest w standardową cenę usługi kurierskiej.

Ubezpieczenie przesyłki w DHL Parcel

Każdy nadawca, który chce dodatkowo zabezpieczyć finansowo swoje przesyłki może to zrobić ubezpieczając paczkę na kwotę, która najczęściej uzależniona jest od wartości przesyłanych przedmiotów.

COD w DHL Parcel Polska

Usługą, którą szeroko interesują się przedstawiciele branży e-commerce jest pobranie oraz zwrot należności. W przypadku takiej opcji należność, która pobierana jest przez kuriera trafia na rachunek Nadawcy w momencie dostarczenia przesyłki. W tym przepadku osoba, która odbiera przesyłkę zobowiązana jest do zapłaty w gotówce.

ROD w DHL Parcel Polska

Zwrot potwierdzonych dokumentów (ROD) to usługa w ramach której Nadawca jest w stanie uzyskać potwierdzenie doręczenia, czyli przekazania dokumentów, które była dołączone do głównej przesyłki. W ramach tej opcji Nadawca może otrzymać zwrot do 5 dokumentów.

Zwrot przesyłki do nadawcy

Istnieje kilka szczególnych przypadków w których DHL Parcel zwraca przesyłkę do nadawcy. Dzieje się tak głównie wtedy, gdy odbiorca zgłosił odmowę przyjęcia bądź nie uiścił zapłaty w ramach przesyłki pobraniowej. Paczka wróci do nadawcy także wtedy, gdy kurier podejmie dwukrotną próbę doręczenia. Nadawca może liczyć na zwrot przesyłki także wtedy, gdy dane Odbiorcy zostaną wypełnione niepoprawnie.

POD – potwierdzenie doręczenia

Nadawca może dodatkowo zamówić dokument potwierdzający odbiór, który zawiera podpis Odbiorcy. Przy zamówieniu tej opcji wydrukowany i podpisany dokument zostanie przekazany nadawcy.

Doręczenia po godz. 17:00

W ofercie SHL Parcel znajdziemy także usługę wieczornego doręczenia, dostosowana do grupy osób pracujących, którzy są w stanie odebrać swoja przesyłkę pod domowym adresem dopiero po godzinie 17:00. Przy tej opcji przesyłki doręczane są aż do godziny 22:00.
Klient indywidualny
Dla firm
TYP PRZESYŁKI WAGACENA netto z opłatą paliwową
Koperta DOX 1 kg17,07 zł
Paczka do 1 kg17,07 zł
3 kg17,26 zł
5 kg17,26 zł
20 kg18,76 zł
30 kg19,94 zł
40 kg63,91 zł
50 kg76,65 zł
Paleta EURO 300 kg177,00 zł
500 kg192,33 zł
600 kg271,40 zł
POBRANIE
Pobranie COD 1 dzień15,60 zł
Pobranie COD 4,50 zł
Pobranie COD 21 dni3,99 zł
Pobranie COD 30 dniod 0,99 zł
TYP PRZESYŁKI
Przesyłka standardowa
Element niestandardowy14,89 zł
POWIADOMIENIA
Powiadomienie o doręczeniu (SMS)1,50 zł
Powiadomienie o nadaniu (SMS)1,50 zł
UBEZPIECZENIE
Ubezpieczenie od0,90 zł
Klient indywidualny
Dla firm
TYP PRZESYŁKI WAGACENA NETTO Z OPŁATĄ PALIWOWĄ
Koperta DOX 1 kg13,11 zł
Paczka do 1 kg13,11 zł
3 kg14,44 zł
5 kg14,55 zł
10 kg15,22 zł
20 kg15,56 zł
30 kg15,99 zł
40 kg85,11 zł
50 kg111,99 zł
POBRANIE
Płatność kartą za pobranie od3,00 zł
Pobranie COD 1 dzień15,60 zł
Pobranie COD od2,50 zł
Pobranie COD 21 dni od2,30 zł
Pobranie COD 30 dni od0,99 zł
POWIADOMIENIA
Powiadomienie o doręczeniu (SMS)1,00 zł
Powiadomienie o nadaniu (SMS)1,00 zł
TYP PRZESYŁKI
Przesyłka standardowa
Opłata za element niestandardowy do 30kg14,89 zł
UBEZPIECZENIE
Ubezpieczenie od2,50 zł
Klient indywidualny
Dla firm
TYP PRZESYŁKI WAGACENA NETTO Z OPŁATĄ PALIWOWĄ
Koperta DOX 1 kg13,69 zł
Paczka do 1 kg13,69 zł
3 kg13,69 zł
5 kg15,33 zł
10 kg16,04 zł
20 kg16,87 zł
30 kg17,17 zł
TYP PRZESYŁKI
Przesyłka standardowa
Element niestandardowy15,00 zł
POWIADOMIENIA
Powiadomienie o doręczeniu (SMS)1,00 zł
Powiadomienie o nadaniu (SMS)1,00 zł
UBEZPIECZENIE
Ubezpieczenie od2,00 zł
Klient indywidualny
Dla firm
TYP PRZESYŁKI WAGACENA NETTO Z OPŁATĄ PALIWOWĄ
Koperta DOX 1 kg15,89 zł
Paczka do 1 kg15,89 zł
3 kg15,89 zł
5 kg15,89 zł
10 kg16,29 zł
20 kg17,79 zł
30 kg18,50 zł
40 kg47,20 zł
50 kg61,36 zł
70 kg99,12 zł
Półpaleta 100 kg130,00 zł
500 kg180,00 zł
Paleta EURO 100 kg130,00 zł
300 kg150,00 zł
500 kg180,00 zł
600 kg201,77 zł
1000 kg354,00 zł
Przesyłka dłużycowa do 300 cm od 165,20 zł
POBRANIE
Pobranie COD 1 dzień15,60 zł
Pobranie COD od 3,99 zł
Pobranie COD 21 dni od2,99 zł
Pobranie COD 30 dni od0,99 zł
TYP PRZESYŁKI
Przesyłka standardowa
Element niestandardowy do 30 kg80,00 zł
UBEZPIECZENIE
Ubezpieczenie od2,50 zł
POWIADOMIENIA
Powiadomienie o nadaniu (SMS)1,00 zł
Powiadomienie o doręczeniu (SMS)1,00 zł
Klient indywidualny
Dla firm
TYP PRZESYŁKI WAGACENA STANDARD
koperta DOX1 kg13,56 zł
paczka do1 kg13,56 zł
5 kg15,08 zł
10 kg15,93 zł
30 kg16,63 zł
POBRANIE
Pobranie COD 1 dzień15,60 zł
Pobranie COD 3,95 zł
Pobranie COD 21 dni2,99 zł
Pobranie COD 30 dni2,49 zł
TYP PRZESYŁKI
Przesyłka standardowa
Element niestandardowy do 30kg14,89 zł
UBEZPIECZENIE
Ubezpieczenie od0,00 zł
INNE
Zwrot kopii dokumentu potwierdzającego dostawę12,90 zł
POWIADOMIENIA
Powiadomienie o nadaniu (SMS)1,00 zł
Powiadomienie o doręczeniu (SMS)1,00 zł
TYP ODBIORCY
Doręczenie do firmy
Doręczenie do osoby prywatnej1,30 zł
Klient indywidualny
Dla firm
TYP PRZESYŁKI WAGACENA NETTO Z OPŁATĄ PALIWOWĄ
Koperta DOX 1 kg29,13 zł
Paczka do 1 kg29,13 zł
3 kg29,13 zł
5 kg29,13 zł
10 kg29,13 zł
20 kg29,13 zł
30 kg29,13 zł
50 kg50,73 zł
70 kg82,59 zł
TYP PRZESYŁKI
Przesyłka standardowa
Przesyłka niesortowalna29,00 zł
POBRANIE
Pobranie COD 1 dzień15,60 zł
Pobranie COD 5,99 zł
Pobranie COD 21 dni 4,99 zł
Pobranie COD 30 dni od 0,99 zł
UBEZPIECZENIE
Ubezpieczenie od 0,00 zł
POWIADOMIENIA
Powiadomienie o nadaniu (SMS)1,00 zł
Powiadomienie o doręczeniu (SMS)1,00 zł
TYP ODBIORCY
Doręczenie do firmy
Doręczenie do osoby prywatnej5,00 zł
Klient indywidualny
Dla firm

Paczka w Ruchu indywidualny

TYP PRZESYŁKI WAGACENA NETTO Z OPŁATĄ PALIWOWĄ
Koperta DOX 1 kg6,50 zł
Paczka do 20 kg6,50 zł
POWIADOMIENIA
Powiadomienie o doręczeniu (SMS)1,00 zł
Powiadomienie o nadaniu (SMS)1,00 zł
POBRANIE
Pobranie COD2,50 zł
UBEZPIECZENIE
Ubezpieczenie od 1,50 zł
Klient indywidualny
Dla firm
WYMIARY PRZESYŁKI
CENA netto z opłatą paliwową
8 x 38 x 64 cm
8,54 zł
19 x 38 x 64 cm
9,35 zł
541 x 38 x 64 cm
9,76 zł
POWIADOMIENIA
Powiadomienie o doręczeniu (SMS)
1,00 zł
Powiadomienie o nadaniu (SMS)
1,00 zł
POBRANIE
Pobranie COD
5,00 zł
Pobranie COD 3 dni
12,00 zł
UBEZPIECZENIE
Ubezpieczenie od
2,00 zł