• Kody pocztowe Słupsk - wyszukiwarka

  Wyszukiwarka kodów pocztowych GlobKurier.pl umożliwia szybkie i bezproblemowe odnalezienie kodów pocztowych. Sprawdź kod pocztowy w Słupsku.

  Wyszukiwarka kodów pocztowych

     Szukanie...
     Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA
     Nowy projekt (17)
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA

     Wyszukiwarka kodów pocztowych w Słupsku

     Wyszukiwarka kodów pocztowych Mielec to szybkie i intuicyjne narzędzie, które pozwoli Ci na odnalezienie brakującej części adresu. Dzięki temu poprawnie zaadresujesz paczkę lub kopertę, a tym samym zadbasz o ich sprawne nadanie i doręczenie. Dlaczego prawidłowy zapis kodu pocztowego jest tak ważny? Jeśli wpiszesz nieodpowiedni kod, przesyłka najprawdopodobniej zostanie do Ciebie zwrócona. W przypadku dużych miast, takich jak Warszawa, Kraków czy Wrocław, istnieje spore prawdopodobieństwo, że mimo niepoprawnego kodu pocztowego przesyłka dotrze do adresata. Problem pojawia się jednak, jeśli chodzi o mniejsze miejscowości lub nazwy miast, które w Polsce są powtarzalne. Typowym przykładem jest tutaj Olsztyn, ponieważ może chodzić tutaj zarówno o miasto w województwie warmińsko-mazurskim, jak i o wieś położoną w województwie śląskim. Warto zatem przed nadaniem przesyłki upewnić się, że wpisany kod pocztowy jest poprawny i nie będzie przyczyną problemów.

     W jaki sposób działa wyszukiwarka kodów pocztowych?

     Tak jak wspomnieliśmy wyszukiwarka jest darmowa i działa na urządzeniach, które są połączone z Internetem. Aby z niej skorzystać, w panelu u góry strony, na której się znajdujesz, wybierz interesującą Cię opcję wyszukiwania. Może to być:

     • szukanie adresu poprzez wpisanie kodu pocztowego lub

     • szukanie kodu pocztowego poprzez wpisanie nazwy miejscowości.

     Pierwsza z opcji sprawdzi się m.in. przy weryfikacji poprawności danych adresowych, a druga będzie idealna do wyszukiwania kodów pocztowych, których potrzebujesz. Kolejny krok to uzupełnienie białych pól w zależności od funkcji wyszukiwania jaką wybrałeś. Możesz uzupełnić więcej pól niż jest to wymagane, przez co wyniki wyszukiwania będą jeszcze dokładniejsze. Ostatni krok to kliknięcie przycisku “Szukaj”. Poniżej panelu pojawi się lista wyników, na której znajdziesz nie tylko kod pocztowy Słupsk, ale również inne dane, takie jak województwo, w którym leży miejscowość oraz powiat. Po wpisaniu nazwy miejscowości w odpowiednim miejscu, poniżej pojawią się również ulice z przypisanymi do nich kodami pocztowymi.

     Lista ważnych kodów pocztowych Słupsk

     Słupsk leży w województwie pomorskim i jest siedzibą władz powiatu słupskiego oraz gminy Słupsk. Patronem miasta jest bł. Bronisław Kostkowski, a pierwsza wzmianka o Słupsku pochodzi z 1013 roku. Obecnie miasto jest ośrodkiem usługowo-przemysłowym i ma znaczenie ponadregionalne. Warto pamiętać, że Słupsk ściśle współpracuje z innym nadmorskim miastem – Ustką. Tworzą one tzw. dwumiasto, a współpraca została przypieczętowana 13 lipca 2003 roku poprzez podpisanie deklaracji. W Słupsku nie zostały wydzielone żadne jednostki pomocnicze. Wyszukanie prawidłowego kodu pocztowego nie jest jednak trudne – wystarczy, że skorzystasz z wyszukiwarki, która zawiera listę kodów pocztowych z całego Słupska. Poniżej udostępniamy również listę najważniejszych punktów w mieście, co ułatwi Ci nie tylko adresowanie przesyłek, ale również poruszanie się po mieście.

     • Plac Zwycięstwa 3, 76-200 Słupsk; Urząd Miejski

     • Ul. Szarych Szeregów 16, 76-200 Słupsk; Starostwo Powiatowe

     • Ul. Szczecińska 59, 76-200 Słupsk; Urząd Skarbowy

     • Ul. Dominikańska 5-9, 76-200 Słupsk; Muzeum Pomorza Środkowego.

     WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
     SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: