• kurier InPost

  Kurier InPost Słupsk

  Zamów kuriera InPost w Słupsku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier InPost Słupsk

  Jak nadać przesyłkę InPost? Dokonaj szybkiej wyceny na GlobKurier.pl i zamów kuriera. Za naszym pośrednictwem możliwe jest wysłanie przesyłek kurierskich, jak i paczkomatowych. Oferujemy atrakcyjne stawki cenowe dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. W prosty sposób wyceń swoją paczkę na naszej stronie internetowej i znajdź najkorzystniejszą opcję wysyłki. Nadasz w ten sposób przesyłkę z ekspresowym lub standardowym terminem dostawy. Chcesz wysłać paczkę InPost w Słupsku? Zobacz, dlaczego warto zamówić kuriera z GlobKurier.pl. Jako platforma logistyczna współpracujemy z dużymi przewoźnikami. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom konkurencyjne ceny na dostawę paczek. Jedną z naszych propozycji jest kurier InPost. Zamów kuriera na GlobKurier.pl, a Twoją przesyłkę do odbiorcy będzie mógł dostarczyć przewoźnik InPost. Oferujemy dostawy o standardowym czasie doręczenia, jak i przyspieszone. Za naszym pośrednictwem możesz także wysłać przesyłkę paczkomatem. 

  kurier InPost

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  W Słupsku do dyspozycji masz ponad 40 punktów nadania i odbioru, takich jak paczkomaty i paczkopunkty. Paczkomaty to  wygodny i innowacyjny sposób wysyłki, który firma InPost wprowadziła na polski rynek jako pierwsza. Są one czynne całodobowo. Daje to możliwość nadania i odbioru przesyłki w dogodnej lokalizacji, o wybranej przez siebie porze. Usługi realizowane za pomocą paczkomatu przebiegają wyjątkowo szybko, aż 98% przesyłek trafia do paczkomatu odbiorcy następnego dnia po wysłaniu. W przypadku nadania paczki w tradycyjny sposób, kurier InPost powinien pojawić się pod wskazanym adresem dostawy w godzinach od 9 do 17. Doręczenia realizowane są zazwyczaj od poniedziałku do piątku. Jak ustalić przybliżony czas dostawy? W tym celu warto śledzić status przesyłki na naszej stronie internetowej. Kurier InPost Słupsk ma odebrać Twoją przesyłkę? A może chcesz wysłać ją paczkomatem? 

  W kilku prostych krokach dokonaj szybkiej wyceny i wybierz najkorzystniejszą dla siebie formę dostawy. Zanim przejdziesz do zamawiania kuriera spakuj paczkę, zważ ją oraz ustal jej wymiary. Odnajdź formularz szybkiej wyceny na naszej stronie internetowej i wprowadź do niego szczegółowe dane. W następnym kroku system przedstawi Ci możliwe opcje dostawy. Jeśli chcesz, aby Twoją paczkę doręczył przewoźnik InPost wybierz odpowiednio “InPost-Kurier” lub “InPost-Paczkomaty“. Na tym etapie poznasz także cenę, jaką zapłacisz za przesyłkę. Wybierz najkorzystniejszą dla siebie opcję i przejdź do płatności za zamówienie. Jeśli zdecydowałeś, że kurier odbierze Twoją przesyłkę, oczekuj na przyjazd dostawcy. W przypadku nadania w paczkomacie niezbędna Ci będzie etykieta, którą otrzymasz na podany adres email. Udaj się do paczkomatu, wybierz opcję “Nadaj paczkę” i postępuj zgodnie ze wskazówkami na wyświetlaczu. Nadaj paczkę niezwłocznie, aby nie przekroczyć terminu ważności etykiety. 

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Słupsku

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: