Logo
Menu

kurier dpd

Kurier DPD Słupsk

Zamów kuriera DPD w Słupsku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Słupsk

Słupsk, miasto położone w województwie pomorskim nad rzeką Słupią, stanowi najważniejszy ośrodek gospodarczy, przemysłowy i kulturalny na terenie Pomorza Środkowego poza aglomeracją trójmiejską. W ostatnich latach miasto rozwija się bardzo dynamicznie: Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna nowe firmy i inwestycje. Mieszkańcy Słupska w celach biznesowych i prywatnych coraz częściej korzystają z usług kurierskich. Przeczytaj, jak najwygodniej wysyłać paczki w Słupsku. Firma DPD to jedna z największych polskich firm przewozowych, a także tani kurier znany i lubiany przez mieszkańców Śląska. Oferta DPD przyciąga ze względu na atrakcyjne ceny, szeroki pakiet usług dodatkowych, a także szybką i sprawną realizację zleceń. Klienci regularnie nadający paczki wskazują, że liczy się dla nich przede wszystkim terminowy czas dostawy, pewność, że paczka nie zostanie uszkodzona w transporcie i wygoda procesu. Firma DPD aby spełnić te wymagania korzysta z nowoczesnej floty 460 samochodów dostawczych i zatrudnia 5. tysięcy kurierów w całej Polsce. Co ważne, za pośrednictwem DPD możesz wysyłać z Słupska także przesyłki międzynarodowe, które szybko i sprawnie dotrą do odbiorców niemal na całym świecie.

kurier dpd

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Oferta firmy DPD to także wyspecjalizowane usługi dla biznesu: nadając przesyłki firmowe i paletowe masz możliwość skorzystania z opcji DPD Today – to gwarancja dostarczenia przesyłki jeszcze tego samego dnia (dostępne w największych miastach w Polsce) oraz Dostawy Nocne – korzystne szczególnie w przypadku sklepów, które chcą mieć przygotowany asortyment na rano. Zastanawiasz się, jak najwygodniej nadać paczkę w Słupsku? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

  • Zadbaj o odpowiednie zapakowanie wysyłanych przedmiotów: zabezpiecz je przed potłuczeniem i ułóż tak, aby się nie mogły przemieszczać w czasie transportu wewnątrz pudełka. W razie potrzeby użyj wypełnienia np. kulek ze styropianu lub po prostu zgniecionych gazet. Wykorzystuj tylko nowe, wytrzymałe opakowania.
  • Zamów kuriera online poprzez platformę Globkurier.pl, która umożliwia porównanie wszystkich ofert dostępnych na rynku. Wypełnij w tym celu formularz dostępny na stronie. Wycena następuje szybko na podstawie podanych przez Ciebie parametrów paczki.
  • Wybierz usługi dodatkowe, zaakceptuj regulamin świadczonych usług i opłać zlecenie.
  • Przekaż paczkę kurierowi DPD, który odbierze ją spod Twoich drzwi (wysyłka możliwa bez wychodzenia z domu!) lub samodzielnie dostarcz ją do jednego z 15 punktów nadania paczek DPD PickUp na terenie Słupska.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Słupsku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: