• opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

  Kurier UPS Słupsk

  Zamów kuriera UPS w Słupsku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier UPS Słupsk

  UPS to międzynarodowa firma z ponad 100-letnią tradycją świadczenia usług kurierskich na całym świecie. Ze względu na tak duże doświadczenie możemy być pewni, że firma działa doskonale nie tylko w wielkich miastach, ale też w mniejszych miejscowościach, jak na przykład Słupsk. Firmę kurierską UPS zna każdy. Ogromna korporacja, która może poszczycić się największą, liczącą przeszło 96 tysięcy pojazdów flotą, codziennie uruchamia wszystkie tryby, by nasze paczki w błyskawiczny, a przy tym bezpieczny sposób trafiły do swoich odbiorców na całym świecie, w tym w Słupsku. To właśnie, co świadczy o sile firmy kurierskiej, to umiejętność zapewnienia komfortu i spokoju zarówno osobom fizycznym, jak i firmom, które w Słupsku działają, bazując na zaufaniu do UPS. Dlaczego tani kurier UPS jest tak popularnym rozwiązaniem w Słupsku – mieście, które w ciągu kilku ostatnich lat rozwinęło swoje skrzydła pod względem branży e-commerce? Ze względu na niespotykaną rzetelność w świadczeniu usług, rozsądne ceny, które usatysfakcjonują każdego klienta oraz szybkość,  z jaką paczka dociera do adresata. Nie jest przesadną tezą, że ponad połowa przesyłek trafia do rąk odbiorcy nawet 24 godziny od jej nadania. 

  kurier ups

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Odbiór przesyłek z UPS jeszcze nigdy nie był tak komfortowy i wygodny jak w dzisiejszych czasach. Jak to wygląda w Słupsku? Kurierzy obsługujący województwo pomorskie i okolice dbają o to, by proces rozwożenia paczek rozpoczął się już o godzinie 9:00 i trwał aż do 19:00. Przed każdą wizytą odbiorca przesyłki otrzymuje wiadomość sms oraz e-mail z zapowiedzią wizyty kuriera. Co jednak gdy nas akurat wtedy nie ma w domu? To nic takiego! Właśnie na takie okazje została otwarta sieć oddziałów UPS Access Point. Czym jest Access Point w Słupsku? To placówka, w której kurier może pozostawić przesyłkę a my, w dowolnym dla nas momencie możemy odwiedzić Access Point i odebrać ją. Czasu mamy aż nadto – regulamin korzystania z placówek UPS umożliwia przechowywanie paczki nawet przez kilka dni. UPS Access Point to jednak nie tylko wygoda dla osób odbierających przesyłki. 

  To również doskonała alternatywa dla wszystkich przedsiębiorców, którzy każdego dnia wysyłają kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt przesyłek. Dzięki UPS Access Point przedsiębiorca może przygotować przesyłki i w drodze do domu nadać je sprawnie w jednym z czterech Słupskich UPS Access Point. Nadawanie paczek nie będzie nigdy łatwiejsze, pod warunkiem, że skorzystamy z najtańszego partnera logistycznego globkurier.pl. Czym jest Globkurier? To serwis, który agreguje dane o wszystkich ofertach firm kurierskich. Już teraz i my możemy skorzystać z Globkurier i cieszyć się niezawodną i tanią usługą kurierską. Cały proces nadania paczki odbywa się w naszym domu, za pośrednictwem strony internetowej globkurier.pl. Po poznaniu szczegółów usługi UPS Globkurier pracownik firmy przyjedzie do nas, by odebrać paczkę, a my będziemy mogli śledzić jej trasę na dedykowanej stronie. 

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Słupsku

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: