• Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

  Kurier DHL Słupsk

  Zamów kuriera DHL w Słupsku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DHL Słupsk

  Od momentu intensywnego rozwoju branży e-commerce w Polsce, rozkwita też branża kurierska. Firmy kurierskie dostarczają obecnie wszystko, od żywności i karm dla zwierząt, po sprzęty elektroniczne z najodleglejszych stron świata. Oczywiście, nie oznacza to jednak, że w w branży tej nie istnieje konkurencja. Wysoka jakość usług, wygoda nadawania paczek, szybkie dostawy, terminowość i niska cena wiodą prym przy wyborze przewoźnika. Na terenie Słupska funkcjonuje wiele firm kurierskich, jednakże wybór dobrego i taniego kuriera nie należy do prostych. W związku z tym wiele osób prywatnych i przedsiębiorców głęboko analizuje czynniki jakie należy brać pod uwagę dokonując wyboru. Jedną ze znanych i solidnych firm funkcjonujących w Słupsku jest DHL. Znany, solidny i niedrogi, o ugruntowanej w Polsce pozycji. Firma powstała w 1969 roku i początkowo zajmowała się dostarczaniem przesyłek drogą lotniczą, z San Francisco do Honolulu. Obecnie DHL Jest liderem w branży. Obsługuje rocznie2,5 miliona Klientów z ponad 220 krajów na całym świecie. Na przestrzeni lat DHL wypracował dogodne dla Klientów metody nadawania przesyłek, dzięki czemu Klienci chętnie korzystają z usług tego przewoźnika. 

  kurier dhl

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Nadanie paczki kurierem DHL jest obecnie niezwykle proste. Jedną z opcji jest kontakt telefoniczny z Działem Obsługi Klienta. Wystarczy zadzwonić na numer: + 48 42 6 345 350 i zamówić kuriera do domu lub do firmy. Konsultant DHL umówi dogodny termin i przeprowadzi przez cały proces nadawania paczki. Usługę można już opłacić bezpośrednio u kuriera. Paczki można również wysyłać, nadając je w uruchomionych przez DHL punktach DHL POP. Mieszczą się one na terenie Słupska między innymi w sklepach sieci Żabka na ul.: Rakietników 35, Kampanii Kordian 27, Spisaka 28. W Lidlu na ul. Sosnkowskiego 2 oraz w sklepie ABC na ul. Tomcia Palucha 37.  Punkty DHL POP są czynne w godzinach pracy poszczególnych sklepów. Trzecią możliwą i bardzo wygodną metodą nadania paczki jest opcja zamówienia kuriera do domu lub firmy drogą elektroniczną. Oczywiście DHL posiada swoją stronę internetową, na której można zamówić kuriera. Bez wątpienia jednak dużo tańszą i wygodniejszą możliwością jest skorzystanie z platformy transportowej Glbkurier.pl. Jest to platforma, która skupia w jednym miejscu ponad 50 firm kurierskich i transportowych. 

  Godnym uwagi jest fakt, iż usługi zamawiane za pośrednictwem GlobKurier.pl są niższe nawet o 70% od stawek cenowych obowiązujących bezpośrednio u kurierów. Ponadto dla Klientów, którzy się zarejestrują na platformie, GlobKurier.pl przygotował wiele innych dodatkowych udogodnień i korzyści. W związku z tym, z punktu opłacalności finansowej, warto skorzystać z takiej możliwości. Tym bardziej, że proces nadawania paczki w panelu GlobKurier.pl jest niesamowicie prosty i szybki. Wystarczy odwiedzić stronę globkurier.pl , podać dane związane z adresem nadania i odbioru przesyłki. System poprosi również o podanie wagi i rozmiarów paczki, ilości przesyłek, a także o określenie typu doręczenia. Po wprowadzeniu powyższych informacji zostanie wyświetlona lista kurierów wraz z cenami za usługę. Wystarczy wybrać kuriera DHL, opłacić usługę i oczekiwać na przyjazd kuriera. Kurierzy DHL pracują w dni robocze w godzinach dopołudniowych oraz pomiędzy godziną 18.00, a 22.00. W tych przedziałach czasowych dostarczają paczki do odbiorców i odwiedzają Klientów nadających przesyłki.   

   
   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Słupsku

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: