• globbox

  Globbox Słupsk

  Sprawdź ofertę GlobBox w Słupsku i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

  Globbox Słupsk

  Słupsk jest miastem położonym w północnej Polsce, w województwie pomorskim. Liczy ponad 90 tysięcy mieszkańców. Wielu młodych ludzi mając problem ze znalezieniem pracy wyjeżdżała do Niemiec bądź Szwecji w jej poszukiwaniu. Dlatego też ich bliscy szukają taniego kuriera, dzięki któremu mogą wysyłać paczki. Doskonałym wyborem jest GlobBox, który ofertę kieruje nie tylko do klientów indywidualnych, ale i firm zajmujących się sprzedażą.

  Nadaj przesyłkę z Globbox

  W Słupsku znajdują się cztery punkty, gdzie można nadać przesyłkę bądź ją odebrać. Pierwszy z nich znajduje się przy ulicy Szafranka 6 i otwarty jest od poniedziałku do niedzieli od godziny 7.00 do 21.00. Drugi jest przy ulicy Kilińskiego 26. Jest otwarty od poniedziałku do niedzieli od 7.00 do 19.00. Można także udać się na ulicę Kołłątaja 25. Akurat ten punkt działa od poniedziałku do soboty w godzinach 7.00 – 21.45. Ostatni zaś jest usytuowany przy ulicy Sygietyńskiego 4B. Jeżeli jednak chcesz wysłać większą przesyłkę, czyli taką, która waży powyżej 50 kilogramów to pamiętaj, że możesz zamówić kuriera w wybrane przez siebie miejsce. Warto zauważyć, że oferta Globbox – taniego kuriera w Słupsku jest bardzo korzystna i to zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Oczywiście trzeba jeszcze pamiętać, że zabroniona jest wysyłka niektórych towarów. Nie można wysyłać żywych zwierząt czy też roślin, ale też jedzenie, chyba, że przepisy danego kraju na to zezwalają. Zabroniona jest przesyłka przedmiotów uważanych za niebezpieczne, ale i sądowych dokumentów czy aktów notarialnych.  Jeżeli zamówisz kuriera i opłacisz do godziny 11 paczka zostanie odebrana prawdopodobnie jeszcze tego samego dnia.  

  W Słupsku wiele osób wysyła przesyłki i dotyczy to nie tylko przedsiębiorców, ale i osób prywatnych. Wiadomo, że czas doręczenia jest bardzo ważny. To kolejny powód, by wybrać GlobBox – tani kurier może dostarczyć je w 1-2 dni. Co ciekawe nawet przesyłki zagraniczne mogą zostać dostarczone w kilka dni. Np. przesyłka do USA może zostać dostarczona w 3 dni, jeżeli zostanie nadana drogą lotniczą. Przesyłkę możesz nadać w jednym z punktów, ale też możesz zamówić kuriera online. Zajmie to około 3 minuty. Po wejściu na stronę wystarczy tylko podać masę i wymiary paczki, ale i sposób pakowania. Trzeba też podać dane nadawcy czy odbiorcy. Jeżeli na terenie Polski chcesz nadać przesyłkę za pobraniem, to jest to możliwe, jednak musisz ją ubezpieczyć. Bardzo ważnym elementem jest odpowiednie przygotowanie paczki, która powinna być zabezpieczona przed uszkodzeniem. Na każdym etapie można ją także monitorować. Przewoźnik daje klientom możliwość jeszcze opcji dodatkowej, a dokładnie COD. W tym przypadku odbiorca zobligowany jest do wniesienia opłaty za towar przy jego odbiorze. Nadawca zaś ponosi koszty transportu. Warto wiedzieć, że zwrot pobranej kwoty następuje maksymalnie do 21 dni, roboczych, ale liczonych od czasu doręczenia przesyłki.  Jeżeli nie otrzymasz zwrotu możesz złożyć reklamację.

   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Słupsku

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: