• Kody pocztowe Legnica - wyszukiwarka

  Wyszukiwarka kodów pocztowych GlobKurier.pl umożliwia szybkie i bezproblemowe odnalezienie kodów pocztowych. Sprawdź kod pocztowy w Legnica.

  Wyszukiwarka kodów pocztowych

     Szukanie...
     Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA
     Nowy projekt (17)
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA

     Wyszukiwarka kodów pocztowych w Legnicy

     Chcesz znaleźć prawidłowy kod pocztowy Legnica, ale nie masz czasu na przeszukiwanie kilkudziesięciu stron internetowych? A może nie ufasz niesprawdzonym źródłom tego rodzaju informacji? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś “tak”, to nasza wyszukiwarka kodów pocztowych będzie dla Ciebie przydatnym rozwiązaniem. Jest to proste narzędzie, które działa w oparciu o listę kodów pocztowych z całej Polski. Dzięki temu możesz mieć pewność, że znalezione za jej pośrednictwem dane będą prawidłowe, a Twoja przesyłka sprawnie dotrze na miejsce. Wyszukiwarka kodów pocztowych Legnica jest całkowicie darmowa, a do korzystania z niej potrzebujesz wyłącznie urządzenia z dostępem do Internetu. Jest ona dopasowana zarówno do monitorów komputerowych, jak i ekranów telefonów komórkowych, co sprawia, że korzystanie z niej jest komfortowe niemal w każdym miejscu.

     W jaki sposób działa wyszukiwarka kodów pocztowych?

     Kody pocztowe w Polsce są zapisywane według określonego schematu, który wygląda następująco: dd-ddd. Prawidłowo wpisany kod powinien się znajdować po lewej stronie nazwy miejscowości lub instytucji. Tylko w ten sposób wprowadzony kod jest w pełni czytelny zarówno dla maszyny sortującej, jak i dla osób doręczających przesyłki kurierskie. Co się może stać jeśli te dane nie będą poprawnie uzupełnione? Może się okazać, że przesyłka dotrze do odbiorcy ze sporym opóźnieniem. Z kolei w najgorszym przypadku przesyłka zostanie zwrócona do nadawcy, który będzie musiał nadać ją jeszcze raz – tym razem wpisując poprawny kod pocztowy Legnica. Aby zaoszczędzić czas i pieniądze, warto jeszcze przed samym nadaniem listu na poczcie, czy oddaniem paczki kurierowi, sprawdzić czy dane adresowe są wpisane we właściwym miejscu oraz czy są czytelne. W takich sytuacjach sprawdzi się wyszukiwarka kodów pocztowych, z której możesz korzystać w dowolnym momencie, a samo wyszukiwanie trwa zaledwie kilka chwil.

     Lista ważnych kodów pocztowych Legnica

     Legnica to kolejne miasto na prawach powiatu znajdujące się w województwie dolnośląskim. Lokację miejską zyskała przed 1252 rokiem, a od 1999 roku jest siedzibą władz powiatu legnickiego. Legnica formalnie nie jest podzielona na dzielnice czy osiedla. W celach ewidencyjnych używa się podziału na 41 obrębów. Nieformalny podział miasta Legnica obejmuje z kolei takie osiedla jak: Osiedle Asnyka, Osiedle Zosinek czy Osiedle Kopernika i inne. Wyszukiwarka kodów pocztowych na GlobKurier.pl umożliwia znalezienie danych adresowych w całym mieście, przez co z łatwością nadasz przesyłkę z poprawnym adresem. Poniżej podajemy również kilka najważniejszych punktów w Legnicy.

     • Plac Słowiański 8, 59-220 Legnica; Urząd miasta

     • Ul. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego 2, 59-220 Legnica; Urząd Gminy

     • Plac Słowiański 1, 59-220 Legnica; Starostwo Powiatowe

     • Ul. Wrocławska 37, 59-220 Legnica; Urząd Skarbowy

     • Ul. Partyzantów 3, 59-220 Legnica; Muzeum Miedzi.

     WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
     SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: